پایان عمر گوشی

نشانه های زیادی وجود دارد که پایان عمر گوشی شما را خبر می دهند ولی با این حال 4 نشانه کلی به شما نشان میدهند که عکمر تلفن شما در حال به پایان رسیدن میباشد.

دسته بندی : تکنولوژی » موبایل
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : 32 بار
ادامه مطلب
یاهو مسنجر کنار میرود

اکثر ما با این اپلیکیشن پیام رسان قدیمی و البته نوستالزیک خاطره داریم. Yahoo! Messenger را میتوان یکی از قدیمی ترین ابزار های پیام رسان نام برد.

دسته بندی : تکنولوژی
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ ۱۴:۰۰
تعداد بازدید : 28 بار
ادامه مطلب
حلیم افطار

با این که از حلیم ماه رمضان آن هم سرسفره افطار نمی توان گذشت ولی زیاده روی در خوردن آن فرایند هضم را دشوار می کند، بنابراین نکات زیر را درمورد حلیم بخوانید.

دسته بندی : علمی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ ۱۰:۳۰
تعداد بازدید : 28 بار
ادامه مطلب
استخدام نیرو

تمامی ادارات و شرکت ها همواره احتیاج به جذب و استخدام نیرو دارند. اما چگونه میتوانیم یک تیم از متخصصان و کارمندان کارکشته را جذب کنیم؟

دسته بندی : اقتصادی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ ۱۴:۰۰
تعداد بازدید : 29 بار
ادامه مطلب
کش ورزشی

ورزش یکی از عوامل جدا نشدنی در زندگی انسان است. همه ما میدانیم که برای حفظ سلامت جسمی و روحی نباید این امر مهم را نادیده بگیریم

دسته بندی : ورزشی
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ ۱۴:۰۰
تعداد بازدید : 26 بار
ادامه مطلب
اپلیکیشن های موسیقی

موسیقی انواع متخلفی دارد. پاپ، جاز، کلاسیک، سنتی و بسیاری از دیگر موسیقی ها که هرکدام از آنها به خوبی میتوانند حس و حال متفاوتی را به شما القا کنند. اما چگونه و با استفاده از چه ابزاری میتوان به تمامی این موسیقی ها دسترسی داشت.

دسته بندی : تکنولوژی » موبایل
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : 20 بار
ادامه مطلب
چگونه بهتر دیده شوید؟

آیا تا به حال از این که چگونه به نظر برسید نگران شده اید ؟ شاید پول یا وقت کافی نداشته باشید تا آن را صرف ظاهر خود کنید . اما باید بدانید پوشیدن لباس های مناسب برای افزایش میزان اعتماد به نفس شما تاثیر بسزایی دارد.

 

دسته بندی : اجتماعی
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ ۱۰:۳۰
تعداد بازدید : 28 بار
ادامه مطلب
نامهای اشیا از کجا می آیند؟

نامهای اشیا از کجا می آیند؟ بررسی فلسفه یا علت نام گذاری برخی از اشیا یا پدیده ها خود نوعی سرگرمی را برای افراد کنجکاو به دنبال دارد. بعضی از واژه های مشهور در زبان، از نام واقعی کسانی گرفته شده که به فعالیت های خاصی در آن زمینه مشغول بوده اند.

دسته بندی : اجتماعی
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : 28 بار
ادامه مطلب
تکنولوژی بلاک چین چیست؟

پس از فیلترینگ تلگرام بسیاری با واژه بلاک چین Block Chain آشنا شدند، آن هم بخاطر شایعاتی در مورد عرضه نسخه جدید تلگرام با نام تلگرام بلاک چین Telegram Blockchain، اما سوال اینجاست تکنولوژی بلاک چین چیست؟

دسته بندی : تکنولوژی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ ۱۸:۰۰
تعداد بازدید : 27 بار
ادامه مطلب