انتشار تصویر رندر شده‌ای از گلکسی اس 8 سامسونگ

0
دسته بندی : موبایل
دوشنبه ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ ۰۹:۲۹
تعداد بازدید : 22323 بار

به تازگی تصویر رندر شده‌ی جدیدی از گوشی گلکسی اس 8  منتشر شده که نشان‌دهنده‌ی خمیده بودن نمایشگر و حاشیه‌ی بسیار باریک این گوشی است.

به نظر می‌رسد پایانی برای شایعات و گمانه‌زنی‌ها در خصوص گوشی گلکسی اس 8 سامسونگ وجود ندارد و بر همین اساس، امروز هم تصویر رندر شده‌ی جدیدی از این گوشی در فضای مجازی منتشر شد. در حال حاضر تائید شده است که گلکسی اس 8 مدتی دیرتر از زمان معمول عرضه‌ی پرچم‌داران سامسونگ، روانه‌ی بازار خواهد شد. تصویر رندر یادشده تعدادی از شایعات پیشین، نظیر حذف کلید فیزیکی هوم را تائید می‌کند.

این تصویر نشان می‌دهد گلکسی اس 8 به نمایشگری مجهز است که دو طرف آن خمیده و حاشیه‌های بالا و پایین آن بسیار باریک هستند. حاشیه‌ی بالا که پیش از این، لوگوی سامسونگ، دریچه‌ی اسپیکر، دوربین و سنسورها را در برمی‌گرفت؛ اکنون تنها میزبان اسپیکر، دوربین و سنسورها است. در حاشیه‌ی پایین نمایشگر نیز تنها لوگوی سامسونگ مشاهده می‌شود. تغییرات جدید در طراحی گوشی سبب شده است نسبت نمایشگر به بدنه‌ی آن به ۹۰ درصد برسد.

این تصویر که در وب‌سایت چینی ویبو منتشر شده بود، در ابتدا توجه یکی از کارکنان سامسونگ را به خود جلب کرد و وی به ستایش طراحی گوشی پرداخت؛ اما به‌سرعت اضافه کرد که گوشی گلکسی اس 8 شباهتی به این تصویر نخواهد داشت.

انتظار می‌رود گوشی گلکسی اس 8 نیمه‌ی اول سال آینده‌ی میلادی با پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸۳۵، حافظه‌ی رم ۶ گیگابایتی و نمایشگری با ابعاد بزرگ‌تر از نسل پیشین خانواده‌ی گلکسی اس، روانه‌ی بازار شود تا بدین ترتیب سامسونگ قادر به جلب نظر طرفداران سری نوت نیز باشد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.