گوگل، 5 ساله شدن گوگل پلی را جشن میگیرد!

3.5
دسته بندی : تکنولوژی
دوشنبه ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ ۱۴:۴۹
تعداد بازدید : 4723 بار

در مارس سال 2012 میلادی، کمپانی گوگل فروشگاهی با نام (google play) را راه اندازی کرد، این مارکت، در اصل یک فروشگاه مجازی میباشد که تمامی برنامه های اندرویدی، فیلم، موزیک و کتاب برای تمامی دستگاه های مجهز به این سیستم عامل به ارمغان آورده است.

همه ما در گوشی های اندرویدی خود با اپلیکیشن گوگل پلی برخورد داشتیم و این اپ را در گوشی خود دیده ایم این اپلیکیشن برای دانلود تمامی اپلیکیشن های مختلف دیگر بر روی گوشی های اندرویدی به صورت پیش فرض قرار دارد، شاید موفقیت گوگل پلی نیز مدیون این کار باشد. از لحاظ نحوه کار کردن این اپلیکیشن فضای خوبی را برای کاربران در همه رده های سنی فراهم کرده و کار کردن با آن نسبتاً راحت می باشد. این اپلیکیشن بعضی از برنامه های خود را در برخی کشورها مسدود کرده است که دلایل مشخصی ندارد، اما این موضوع از محبوبیت آن در بین کاربران کم نکرده است. این اپلیکیشن به مرور زمان کم و کاستی های خود را برطرف کرد تا همچنان جز برترین اپلیکیشن ها در بازار باشد. در طی این پنج سال، این فروشگاه توانست موفقیتی بی نظیر را کسب کند، هم اکنون این فروشگاه دارای یک میلیارد کاربر در 190 کشور جهان، چیزی نزدیک به 40 میلیون موزیک، 5 میلیون کتاب و تعداد بسیار زیادی اپلیکیشن و فیلم دارد، به جرات میتوان گفت که این ارقام، به خودی خود یک رکورد محسوب میشود!

حال، شرکت گوگل به مناسبت 5 ساله شدن فروشگاهش، لیستی از 5 دانلود برتر در هر زمینه را منتشر نموده است،

بیشترین بازی های نصب شده در این فروشگاه عبارتند از:

 

. Candy Crush Saga

 

. Subway Surfers

 

. Temple Run 2

 

. Despicable Me

 

. Clash of Clans

بیشترین اپلیکیشن های نصب شده در گوگل پلی:

. Facebook

 

.Facebook Massenger

 

. Radio Panroma

 

. Instagram

 

.SnapChat

همچنین گفتنی است در حال حاضر گوگل پلی برای تمامی دستگاه ها، کروم بوک ها، تبلت ها، ساعت های هوشمند، هدست های واقعیت مجازی گوگل و دی ریم هایی که از اندروید پشتیبانی میکنند، در دسترس است.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.