نقشه گوگل، مدرنتر از همیشه!

0
دسته بندی : تکنولوژی
سه شنبه ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ ۱۸:۳۰
تعداد بازدید : 3931 بار

همانطور که میدانید،(Google Maps) یکی از امکانات محبوب و پرکاربرد گوگل است که در حال حاضر نیز امکانات بسیار پیشرفته ای را در اختیار کاربران خود قرار داده، اما مثل اینکه قرار است گوگل رسما سنگ تمام بگذارد و گوگل مپ را بروز تر از همیشه کند.

حال که گوگل در تکاپوی چنین بروز رسانی است، باید دید که چه در چنته دارد. اولین چیزی که باید به آن اشاره کرد، رابط کاربری نقشه است که به طور قابل توجهی تغییر کرده و کار با آن بسیار جذاب و لذت بخش شده است. در نسخه قبلی گوگل مپ، شما میتوانستید مکان هایی که برایتان از اهمیت بالایی برخوردار است را به قسمت موردعلاقه تان اضافه کنید، حال در نسخه جدید نیز وقتی شما به حساب کاربری خود به گوگل مپ لاگین میشوید، این اماکن برای شما نمایش داده خواهد شد.

در این نسخه جدید، هنگامی که بر روی یک مکان مشخص زوم میکنید، اماکن و مسیرهای محلی به صورت واضح و بسیار دقیق نمایش داده میشود، همچنین جزیات بیشتری نسبت به نسخه قبلی گوگل مپ در این نسخه جدید، اکنون در دسترس است. همچنین گوگل در این نسخه به وضوح تلاش کرده تا کار کاربرانش در سیستم حمل و نقل عمومی را نیز هوشمندتر کند بدین صورت که حرکت مترو ها و اتوبوس ها آنالیز شده و به کاربران اطلاع داده شود. همچنین اطلاعات دقیق آب و هوایی، عبور و مرور اتومبیل ها بسیاری امکانات دیگر تنواسته اند تا این نرم افزار را به خوبی تکمیل کنند.

لحاظ شکل ظاهری این سرویس از تغییرات اساسی زیادی بهره مند شده و می‌توان آن را بسیار کاربردی تر و زیباتر از نسخه قبلی دانست. در ضمن تصاویر نقشه که به صورت سه بعدی و جالب طراحی شده اند نیز باعث شده اند تا تمامی امکاناتی که نیاز دارید به زودی در غالب این طراحی زیبا که آنرا برای شما وصف کردیم، در اختیار شما خواهد بود.

باید گفت که این نقشه ی کامل و بسیار پیشرفته قرار است به زودی در فصل تابستان، رونمایی شود و در دسترس همگان قرار بگیرد.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.