برنامه ای برای ساخت کپشن اینستاگرام!

0
دسته بندی : موبایل
سه شنبه ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ ۱۹:۲۰
تعداد بازدید : 13642 بار

هم اکنون برای بسیاری از کاربران اینستاگرام این برنامه، دیگر تنها یک برنامه برای سرگرمی نمی باشد، این روزها بسیاری از ما پست و فالورهایمان در اینستاگرام برایمان بسیار واجب تر از کارهای دیگر روزمره مان شده است.

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که فالورهایتان برایتان اهمیت دارند و دوست دارید بیشتر شوند، باید گفت که وارد رقابت تنگاتنگی با سایر کاربران در اینستاگرام شده اید، در نظر داشته باشید که بالا رفتن فالورهایتان به عوامل زیادی بستگی دارد، یکی از این عوامل که میتواند در بالا رفتن فالورهایتان تاثیر بسزایی داشته باشد، انتخاب متن مناسب برای پست مورد نظرتان است، اینستاگرامی سعی میکنند در این متن ها یا به قول خودشان کپشن مورد نظرشان از جملات کوتاه و در عین حال مفهومی و زیبا کنند.

حال برنامه ای با نام “Captiona” در اختیار شما قرار گرفته است تا هنگامی که مشغول گرفتن فیلم و یا عکس برای صفحه اینستاگرامتان هستید به اینکه چه متنی را برای آن انتخاب کنید، با این اوصاف باید این را در نظر داشته باشید که با استفاده از این برنامه کارتان بسیار راحت تر از قبل خواهد شد.

با لیموسبز همراه باشید.

حال ممکن است از خود بپرسید که طرز کار این برنامه به چه صورت است؟ باید گفت که این برنامه مجهز به یک موتور جستجوگر میباشد که شما با استفاده از واژه کلیدی خود که برای پست خود در نظر دارید، فهرستی از متون زیبا، جملات کوتاه، شعر، نقل قول ها و ... را برای شما فهرست میکند، ساده است نه؟ توسعه دهنده این برنامه که (Nick Slater) نام دارد، در نقل قولی گفته است: “ما عاشق به اشتراک گذاشتن لحظاتمان بر روی اینستاگرام هستیم، پس باید مطمئن شویم کاربران بهترین کپشن ممکن را دارند!”

حال که با طرز کارز ساده این برنامه آشنا شده اید وقتتان را هدر ندهید و تنها با پرداخت  ۰.۹۹ دلار که هزینه ی واقعا ناچیزی است، آنرا از AppStore خریداری و دانلود نمایید.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.