رفتارهایی که دیگران را آزار میدهد

3
دسته بندی : اجتماعی
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ ۲۱:۳۰
تعداد بازدید : 2215 بار

بسیاری از رفتارها و واکنش های نادرست ما میتواند بر نگاه دیگران از شخصیت و کلاس ما آثار منفی بگذارد، با لیمو سبز همراه باشید تا این رفتارهای غلط را بشناسیم.

1- چاپلوسی!

به جرات میتوان گفت، تقریبا تمامی آدم ها از چاپلوسی بدشان می آید، و جالب است بدانید که این رفتار گاه ها به صورت ناخودآگاه رخ میدهد و جالبتر از آن این است که چاپلوسی نوع و روش های مختلفی دارد! یکی از انواع چاپلوسی که تقریبا همه ما یکبار هم که شده با آن روبرو شده ایم، به اشتراک گذاشتن بیش از حد عکس در صفحات مجازی است! اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که همیشه در حال عکس گرفتن و به اشتراک گذاشتن آن از پسرعموی کوچکتان، مناظر مختلف، سگ دوستتان، فارغ التحصیلی و... هستید باید گفت که این افراد به هیچ وجه در صفحات اجتماعی و حتی در دنیای واقعی نیز افراد موفق در زمینه ی ارتباط با دیگران نیستند، این یکی از عادات بد تلقی میشود که امروزه در میان بسیاری از ما رواج پیدا کرده، دغل بازی، دورویی، یاوه گویی و... از انواع دیگر چاپلوسی به شمار می آیند.

2- افشای موضوعات شخصی در اوایل رابطه

روانشناسان معتقدند افشای مسایل شخصی ممکن است به نظر شما به بهتر شدن رابطه تان با شخص مورد نظر کمک کند، اما بد نیست بدانید که نتیجه ای کاملا عکس آن را در پی خواهد داشت، هرگز سعی نکنید در اوایل رابطه همه چیز را برای طرف مقابل رو کنید، این کار به جذب شدن طرف مقابل شما کمک میکند، سعی کنید در اوایل رابطه ها همیشه بر روی خود رابطه تمرکز کنید.

3- خشمتان را کنترل کنید

هیجوقت با کوچکترین چیزها عصبی نشوید، با این کارتان تمامی شخصیتی که اطرافیانتان از شما در ذهن خود دارند، به یکباره به کل نابود میشود. سعی کنید آرام باشید و نفسی عمیق بکشید و تا جای ممکن خشم خود را بروز ندهید، تصور دیگران از شما نباید یک آدم عصبی و غیر منطقی باشد.

4- احساستان را سرکوب نکنید

یکی از نکاتی که میتواند شما را به یک آدم موفق در روابط اجتماعی خود بدل کند، نشان دادن احساساتتان است، سعی کنید بیشتر اوقات هنگام صحبت کردن لبخند بزنید، در بحث های عاطفی به هیچ وجه از بی علاقگی و سردی از خودتان نشان ندهید، این کار باعث میشود تا تحت قضاوت دیگران قرار بگیرید.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.