قابلیت جدید اینستاگرام، بازدید آفلاین!

0
دسته بندی : موبایل
جمعه ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ ۱۵:۳۰
تعداد بازدید : 8402 بار

در کنفراس F8 که به تازگی توسط فیسبوک برگزار شده بود، در میان بسیاری از حواشی این کنفرانس، چیز خاصی توجه دیگران را به خود جلب کرد و آن قابلیت جدید "اینستاگرام" بود.

همانطور که همه ما میدانیم اینستاگرام به یک قطب شبکه مجازی تبدیل شده است، این روزها تقریبا تمام ما حداقل یک پروفایل شخصی در این برنامه داریم، اما باید دید که اینستاگرام در آپدیت جدید خود قرار است چه قابلیتی را به اپلیکیشن محبوب و پرسروصدای خود اضافه کند.

هم اکنون کاربران اینستاگرامی قادر هستند که هر پروفایلی را که قبلا باز کرده اند، در زمان آفلاین بودنشان آنرا دوباره مشاهده کنند و هرگونه پست و یا استوری را که قبل از آفلاین شدن باز کرده اند دوباره ببینند. اما اینستاگرام میخواهد علاوه بر همه اینها، قابلیت جدیدی با نام بازدید آفلاین را به قابلیتهای اپلیکیشن خود اضافه کند، به این صورت که کاربران قادرند تا هر پستی که تمایل دارند آنرا به صورت آفلاین مشاهده کنند، به مجموعه شخصی خود اضافه کنند، این پست ها پیش بارگذاری میشوند و کاربر میتواند به صورت آفلاین آنرا تماشا کند.

در این آپدیت جدید کاربران حتی میتوانند به صورت آفلاین پست گذاشته و آنرا به صورت پیش نویس ذخیره کنند تا هر زمانی که به اینترنت دسترسی پیدا کردند، پست پیش نویس به صورت خودکار در صفحه اینستاگرام کاربر قرار میگیرد. همچنین نیز امکان لایک و کامنت گذاشتن به صورت آفلاین وجود خواهد داشت اما فراموش نکنید که که تمامی اینها زمانی تکمیل خواهد شد که به اینترنت متصل بشوید.

البته باید این را نیز در نظر داشت که این آپدیت جدید هنوز برای استوری های اینستاگرام حرفی برای گفتن ندارد و قابلیت آفلاین برای استوری های اینستاگرام عمل نخواهد کرد. نکته جالب این است که این قابلیت ها بر روی سیستم عامل اندروید پیاده سازی شده است و هنوز بر روی سیستم عامل IOS اجرا نشده است و احتمالا دلیل این  مشکل، محدودیت های خاص OS  اپل میباشد. اما باید این را به کاربران اپل قول داد که قطعا در صورت انتشار این آپدیت، این نسخه بر روی سیستم عامل IOS نیز قابل اجرا خواهد بود.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.