آیا سامسونگ دوباره نوت 7 را به بازار عرضه میکند؟

0
دسته بندی : موبایل
جمعه ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ ۱۴:۳۰
تعداد بازدید : 10247 بار

چندی قبل شایعاتی مبنی بر اینکه سامسونگ قرار است نوت 7 را با ظاهری جدید به بازار عرضه کند، به گوش میرسید، حال باید دید واکنش کمپانی تولید کننده این محصول یعنی سامسونگ این شایعات را تایید و یا رد میکند؟

ابر برند تجاری در زمینه گوشی و اسمارت فون ها یعنی سامسونگ، حال رسما تایید کرده که قصد بر آن دارد تا نسخه ی بروز شده ی این اسمارت فون یعنی نوت 7 را در اختیار هواداران خود قرار دهد. البته باید این را در نظر داشته باشید که قرار نیست نوت 7 دوباره به بازار عرضه شود! بلکه این شرکت قصد دارد تا بخش های قابل استفاده این گوشی را در دیگر محصولات حد استفاده نماید، حدود یک ماه گذشته گروهی معترض در طی جریان کنفرانس بین المللی موبایل در بارسلونا، کنفرانس مطبوعاتی این کمپانی را مختل کردند تا مشخص شود که این کمپانی قرار است با 3/4 میلیون گوشی سامسونگ چه کند.

در راستای این اعتراضات و شکایت های مردمی نسبت به آینده نامعلوم این گوشی های اسقاط شده، این کمپانی به مردم اطمینان خاطر داده که گوشی های نوت7 بدون هیچ مشکلی و کاملا هماهنگ شده با محیط زیست، در قالب محصولاتی دیگر بازار عوض شوند و همچنین قسمت های فلزی و ارزشمند این گوشی نیز از طرق برنامه هایی که با سازمان های حمایت کننده از طرف محیط زیست هماهنگی میشود نیز جایگزین خواهند شد.

باید گفت که سامسونگ میخواهد تا جایی که ممکن است نارضایتی های مردمی را به حداقل برساند. ین کمپانی هم چنین اعلام کرده که فلزات ارزش مند این گوشی ها نظیر طلا مس نیکل و نقره را توسط کمپانی های دوست دار محیط زیست بازیافت می کند. هم چنین به عنوان بخشی از تعهد این شرکت به بازیافت محصولات معیوب این کمپانی قصد دارد تا به گروه های تحقیق و توسعه ای از اتحادیه اروپا بپیوندد و در فعالیت های محیط زیست دوستی شرکت کند.

باید دید سامسونگ چگونه هواداران شاکی را دوباره راضی خواهد کرد.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.