آپدیت جدید سامسونگ برای گلکسی اس8

0
دسته بندی : موبایل
شنبه ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ ۱۲:۰۰
تعداد بازدید : 9715 بار

چندی بعد از رونمایی و فروش اسمارت فون گلکسی اس 8 محصول جدید کمپانی ساسمونگ شایعاتی در مورد اینکه صفحه این گوشی به رنگ قرمز در می آید پخش شد.

حال که این شایعه تایید شده است، کمپانی سامسونگ برای رفع این مشکل که به گفته خود این شرکت مشکل کوچک و جزیی به شمار میرود، آپدیت مخصوصی ارائه داده است. سامسونگ با این اقدام خود، در تلاش است تا هیچگونه نارضایتی از طرف مشتریان این کمپانی بوجود نیاید، با این که سامسونگ قول داده تا این آپدیت را به زودی منتشر کند، همچنان این مشکل باعث ناراحتی برخی از کاربران شده است.

البته با تمامی اینها سامسونگ به طور رسمی این شایعه را تایید نکرده است و این احتمال وجود دارد که ساسونگ در حل این مشکل سیاست خاص خودش را به خرج داده و قبل از اینکه این مشکل به گوش همگان در دنیای مجازی برسد، اقدام به رفع این مشکل کند. چرا که این شرکت با انتشار بیانیه ای در پایگاه کره ای (The Korea Herald) اعلام نموده است که این آپدیت نرم افزاری تنمها برای خاطر نشان نمودن حال مشتریان است در غیر اینصورت به هیچ وجه این دستگاه ایرادی ندارد.

باید این را در نظر داشته باشید که آپدیت مذکور از هفته آینده توسط کمپانی سامسونگ عرضه خواهد شد. سامسونگ در بیانیه خود اعلام نموده است که دو گوشی گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس محهز به نمایشگر سوپر امولد هستند، نمایشگر سری اس 8 بسته به شرایط محیطی که دستگاه در آن قرار دارد، رنگ هایی را با گستره خاص، برای بهینه سازی بهتر برای کاربر به نمایش در می آورد، اما ما در طی چند روز گذشته بازخوردهایی حاکی از نارضایتی کاربران را دریافت کرده ایم و با استفاده از این آپدیت جدید، قابلیتی را برای کاربر به وجود آورده ایم تا بتواند به طور دستی نمایشگر خود را به خوبی تنظیم نماید.

باید دید که این اسمارت فون میتواند با آپدیت جدید خود نظز مشتریان را دوباره به خود جلب کند؟

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.