ریستارت شدن خودبخودی گلکسی اس 8

0
دسته بندی : موبایل
یکشنبه ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ ۱۸:۰۰
تعداد بازدید : 11132 بار

ریستارت شدن خودبخودی گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس از جمله جدیدترین مشکلات این سری گوشی های سامسونگ می باشد.

سامسونگ با ارائه سری جدید گوشی های هوشمند خود، مشکلات بسیاری را برای کاربران ایجاد کرده است. سامسونگ در جهت جلب اعتماد دوباره کاربرانش وعده داده بود این پرچمداران جدید Galaxy بدون نقص عرضه خواهند شد این در حالیست که از زمان استفاده آن ها در بین کاربران مشکلاتی همچون هاله قرمز رنگ نمایشگر، اختلال در سیستم شارژ وایرلس و همچنین ایراد ارتباط وای-فای برای این سری گوشی های گلکسی به وجود آمده است که هر کدام با آپدیت های جزئی از سوی کمپانی سامسونگ تا حدودی مرتفع شدند.

اما این مشکل جدید کاربران در انجمن های گفتگوی رِدیت و صفحه اختصاصی در وب سایت سامسونگ، توسط کاربران بیان شدند که طی اظهارات آنان این امر به صورت کاملاً تصادفی رخ می دهد و علت آن هنوز مشخص نیست. یکی از این کاربران اظهار داشته که در زمان استفاده از این گوشی هیچ اتفاق مشکوکی برای دستگاه تلفن همراهش پیش نمی آید اما پس از گذاشتن آن در جیبش پس از مدتی متوجه ریستارت خود بخودی گلکسی اس 8 شده که مجدداً برای راه اندازی گوشی رمز ورود را می خواهد حتی بازگشت به تنظیمات کارخانه نیز نتوانسته مسئله را برطرف سازد، ضمن اینکه مشکل دقیقاً پس از دریافت آپدیت اخیر، آغاز شده است. 

در بعضی موارد، مشکل همراه با کند شدن کامل سیستم و بار پردازشی سنگین روی CPU همراه است، و استفاده از موبایل در حالت ایمن (safe mode) نیز کمکی به رفع آن نمی کند. یکی از کاربران با صفحه مشکی کامل و بدون پاسخ مواجه شده و فقط با استفاده از هارد ریست توانسته دوباره دستگاه را زنده نماید. 

به طور قطع سامسونگ از ایجاد این مشکل با خبر شده است اما تا کنون هیچ پاسخی نسبت به رفع این مشکلات جدید ارائه نکرده است. 

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.