آیا شیائومی جایی در بازار دارد؟

0
دسته بندی : موبایل
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ ۱۱:۰۰
تعداد بازدید : 11952 بار

این روزها، در بازار جهانی رقابتی تنگاتنگ بوجود آمده، به طوری که شرکت های نوپا برای بقا و شرد کردن با یکدیگر به سختی رقابت میکنند، حال باید دید میان تمامی این کمپانی ها، شرکت شیائومی چگونه میتواند از دیگر رقبای خود سبقت بگیرد.

شیائومی یا (اپل چین) یکی از یرندهای نسبتا موفقی بوده که تا اینجای کار توانسته بسیاری از رقبای دیگر خود را کنار بزند و متمایز بودن خود را از دیگر برندها نشان دهد، این شرکت در عرض زمان کمی توانسته پله های ترقی را به سرعت بپیماید و همین مسئله باعث شده تا مردان اقتصاد، این کمپانی را یکی از رقبای برندهای برتر در آینده ای دیر یا زود بخوانند.

اما با تمامی اینها، این شرکت در ابتدای کار خود یک رقیب فوق العاده سرسخت و نفس گیر را در پیش رو دارد. شرکت (هوآوی) یکی از شرکت هایی است که برای شیائومی، بسیار خطرناک محسوب شده و امکان دارد تا باعث شود که شیائومی اعتبار خود را از دست بدهد. اکنون مهم این است که شیائومی برای رفع خطراتی مثل هوآوی چه سیاست هایی را در پیش گرفته است؟

یکی از سرگرمی نوجوانان و جوانان در زمان حاضر که میتواند آنها را سرگرم کند، سر زدن به مراکز خرید است که در آنجا میتوانند با چیزهای مختلفی مانند بازی های ویدئویی، مجلات، انواع خوراکی ها و... به تفریح بپردازند و همین یکی از تارگت های عالی برای کسب درآمد خصوصا برای شرکت هایی همچون شرکت شیائومی میباشد. اما باید این را در نظر داشت که بعلاوه اینها، این شرکت باید حضور پررنگ و قدرتمندی را در فضای مجازی داشته باشد، این روزها که تقریبا همه ما با اینترنت و دنیای پر زرق و برق آن ک و بیش سروکار داریم، حضور این شرکت ها در این فضا، یکی از رموز موفقیت برای آنان میباشد.

اما اینترنت تمام ماجرا نیست، به خاطر داشته باشید که به یک نوجوان میتوان خرید از اینترنت را پیشنهاد کرد، اما به یک فرد کهنسال چطور؟ یکی از موانع برندها نیز همین است. این شرکت ها باید بتوانند به خوبی هرچه تمام تر محصولات خود را به خریداران خود برسانند.

شیائومی تا به امروز، چیزی نزدیک به 72 فروشگاه در چین دارد و باید گفت که این فروشگاه ها عملکرد خوبی را نیز ارائه داده اند. در نتیجه این کمپانی در تلاش است تا فروشگاه های بیشتری را در شهرهای بزرگی همچون پکن، احداث کند.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.