دکمه هوم گلکسی اس 8 هرگز نخواهد سوخت

0
دسته بندی : موبایل
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ ۲۱:۰۰
تعداد بازدید : 9927 بار

دکمه هوم همواره روشن گلکسی اس 8 از جمله تغییراتی است که در پرچمدار جدید ساسمونگ ایجاد شده است، این دکمه از حالت فیزیکی قبلی خود خارج شده و به شکل دکمه مجازی درآمده است.

دکمه هوم گلکسی اس 8 از قابلیت همیشه روشن (Always-on) برخوردار است، اما با توجه به طولانی بودن زمان روشن بودن این دکمه آیا احتمال سوختن آن می رود؟ این سوالی بود که کاربری در صفحه توییتر سامسونگ مطرح کرد. دلیل این قبیل نگرانی ها برای کاربران سامسونگ وجود مشکلات متعدد این گوشی از قبیل قرمز شدن صفحه نمایش گرفته تا مشکل شارژ وایرلس وریستارت شدن گاه و بی‌ گاه می باشد. 

با توجه به مدت زمان کوتاه عرضه گلکسی اس 8 در میان کاربران و بروز مشکلات یاد شده دور از ذهن نیست که دارندگان این گوشی در مورد همه امکانات جدید آن فکر کنند و ترس از کار افتادن آن را داشته باشند، قابلیت جدید دکمه هوم این اسمارت فون به صورت مجازی در صفحه نمایش گوشی قرار گرفته و با فعال کردن قابلیت همیشه روشن، این دکمه نیز روشن خواهد ماند تا کاربر با لمس آن بتواند وارد دستگاه شود. 

اما سامسونگ در پاسخ به سوال این کاربر که آیا روشن بودن طولانی این دکمه منجر به از دست رفتن و سوختن آن می شود ادعا کرد دکمه هوم گلکسی اس 8 هر دو به طور مرتب به پیکسل‌ های مختلفی «جست و خیز» می‌ کنند و در نتیجه، احتمال سوختن و از بین رفتن این پیکسل‌ ها وجود نخواهد داشت.

 

در پی اثبات این ادعا یکی از کاربران این گوشی در یک تست ساده و انتشار تصاویری مبنی بر تغییر جای دکمه هوم به شکل بسیار نامحسوس نگرانی های کاربران را تا حدودی تقلیل داد، این تکنولوژی علاوه بر گوشی های هوشمند در اسمارت واچ ها نیز قابل رویت است این فناوری با جابجایی پیکسل‌ ها جهت جلوگیری از سوختن، مرتب خاموش و روشن می‌شوند بنابراین امکان سوختن و از بین رفتن این پیکسل ها تقریباً صفر است. 

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

 

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.