ترفند پاک کردن خط و خش صفحه گوشی

0
دسته بندی : موبایل
سه شنبه ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ ۱۱:۰۰
تعداد بازدید : 9588 بار

همه ما نگران صدمه دیدن گوشی های هوشمند خود هستیم از این رو همیشه با مراقبت و وسواس زیاد با آن ها رفتار می کنیم.

نکته حائز اهمیت این است که هیچ راهی برای در امان بودن همیشگی صفحه گوشی شما در مقابل خط و خش نیست گوشی همراه همیشه در معرض اجسام تیزی مثل کلید، کیف، انگشتر و غیره قرار دارد. وسیله های متنوعی برای جلوگیری از این صدمات توسط شرکت های مختلف تولید و روانه بازار شده اند از جمله آن ها گلس های ضد خش موجود در بازار است که دارای انواع زیادی می باشد.

اما در صورت همه مراقبت ها و استفاده از گاردهای مناسب اگر خط و خشی بر روی صفحه گوشی افتاد باید چه کنیم؟

راه حل های متنوعی برای از بین بردن این خش های مزاحم وجود دارد که در ادامه به سه مورد از آن ها اشاره می کنیم.

1- استفاده از خمیر دندان

اگر به یاد داشته باشیم یکی از بهترین از بین برنده های خط و خش سی دی های موجود در بازار همین خمیر دندان مورد استفاده روزمره ما بوده که با حفظ کارآیی در مورد صفحه های گوشی هم صدق می کند! برای استفاده از این محلول جادویی باید پارچه ای از جنس کتان را برداشته و مقداری از خمیر دندان را روی آن بزنید و سپس پارچه را به صورت دورانی روی نمایشگر بکشید، البته پارچه شما می تواند از جنس های دیگری نیز باشد اما پیشنهاد ما به شما استفاده از پارچه کتان است.

2- استفاده از کرم‌های خش‌ بر اتومبیل

در بازار کرم های وجود دارد که موجب پاک شدن خش های اتومبیل می شود که می توانید از آن ها برای گوشی خود نیز استفاده کنید. این کار نیز بسیار ساده است و فقط کافی است شما یک پارچه بر دارید و مقداری از کرم را روی آن بزنید و روی خط وخش گوشی خود بکشید.

3- استفاده از پودر بچه

در صورت دسترسی به پودر بچه می توانید با ترکیب آن با آب خمیری ایجاد کنید و طبق روش شماره یک ( استفاده از خمیر دندان) روی خطوط کشیده و تاثیر آن را ببینید.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.