آمار فروش گلکسی اس 7 و 7 اج

0
دسته بندی : موبایل
سه شنبه ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ ۱۶:۰۰
تعداد بازدید : 9571 بار

آمار فروش سامسونگ در سال 2016 برای گوشی های گلسکی اس 7 و 7 اج به رقم 55 میلیون دستگاه رسید.

به نقل از آمار منتشر شده توسط کمپانی Strategy Analytics فروش پرچمداران سال 2016 میلادی شرکت سامسونگ یعنی گلکسی اس 7 و 7 اج به رقم خیره کننده 55 میلیون دستگاه رسید. 

این در حالیست که شرکت سامسونگ در کشمکش با مشکلات عدیده ای برای گوشی های هوشمند خود یعنی گلکسی نوت 7 بود، انفجار این گوشی ها سر و صدای زیادی را در رسانه ها ایجا کرد و چندین شکایت مختلف در نقاط مختلف جهان از این شرکت کره ای شد تا جایی که این شرکت فراخوان جمع آوری این گوشی ها از سراسر دنیا را داد و خط تولید آن را متوقف کرد، این مشکلات باعث شد تا گلکسی اس 7 و مدل اِج آن به مدت بیش از یک سال، به تنهایی بار سنگین مسئولیت را به دوش کشیده و با پرچمداران دیگر رقبا در حوزه محصولات گران قیمت به رقابت بپردازند، البته همانطور که از شواهد پیداست این سری گوشی های هوشمند سامسونگ به خوبی توانستند از پس این مسئولیت برآیند.

در آماری که در بازه زمانی ژانویه تا مارس 2017 بوده است نیز سامسونگ توانسته 7.2 میلیون عدد از این گوشی را به فروش برساند. در همین آمار آمده است که کمپانی مجموع فروش گوشی های مختلف سامسونگ در سه ماهه نخست سال جاری میلادی 92.3 میلیون عدد تلفن همراه بوده است که به این ترتیب این شرکت توانسته 23 درصد از کل بازار جهانی را به خود اختصاص دهد. 

تمامی آمارها و شواهد نشان دهنده پیروزی سامسونگ با وجود مشکلات بسیار زیاد بوده است تولید سری اس 7 با رنگ های متنوع و تبلیغات پر هزینه نقطه عطفی برای این شرکت می باشد. حال باید منتظر باشیم و ببینیم آیا پرچمدار جدید این شرکت یعنی گلکسی اس 8 و اس 8 اج می توانند موفقیت سری گذشته را تکرار کنند و مدیران این شرکت را به آرزوی دیرین خود یعنی دستیابی به رکورد فروش 60 میلیون دستگاه برسانند یا خیر؟!

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.