واتس آپ و گوگل دچار مشکل شدند

0
دسته بندی : تکنولوژی
پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ ۱۳:۰۰
تعداد بازدید : 1974 بار

همه ما با برنامه Whats App واتس اپ آشنایی داریم، برنامه ای که بسیاری از مردم سراسر دنیا از آن استفاده میکنند دیشب دچار مشکل در سرویس دهی شد و همین نقص فنی کاربران این اپلیکیشن را خشمگین کرد.

دیروز، کاربران اینترنتی مجبور بودند با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کنند، چرا که دیروز، تنها اپلیکیشن واتس آپ نبوده که مشکل پیدا کرده، از طرف دیگر ایمیل های فیشینگ Google Docs که معمولا در قالب دعوتنامه ارسال میشدند نیز مشکل پیدا کرده بودند. دیشب در حدود دو ساعت واتس آپ از دسترس کاربران خود خارج شده بود.

آیا این یک حمله اینترنتی بوده است؟ ظاهرا اینطور نیست. چرا که هر دو سرویس واتس آپ و ایمیل فیشینگ بعد از چند ساعت دوباره راه اندازی شده اند و میتوان گفت این یک نقص فنی بوده که کاربران را به دردسر انداخته است. جالب است بدانید کاربران خشمگین دیشب در توییتر غوغا به پا کرده بودند و خشم خود را از اپلیکیشن واتس آپ و شرکت گوگل ابراز کردند.

یکی از مشکلات واتس آپ در شب گذشته که باعث خشم کاربران خود شده بود، اشکال در ارائه وضعیت از سوی آپ بود. این سرویس یکی از نقطه قوت های واتس آپ بوده که کاربران زیادی از آن استفاده میکردند. جالب تر از همه این است که واتس آپ هنوز هیچ واکنشی نسبت به این قضیه نشان نداده است. این اپلیکیشن بیش از یک میلیارد کاربر دارد و همین مسئله کوچک میتواند باعث شود تا این برنامه بسیاری از کاربران خود را بر اثر نارضایتی از دست بدهد.

باید گفت واتس آپ صرفا به صورت کاملا مختصری اعلام نموده است که از این مشکل آگاهی داشته و در حال برطرف سازی این مشکل میباشد.هم اکنون حداقل انتظاری که کاربران از این شبکه اجتماعی دارند این است که این برنامه از این مشکل جزئیات بیشتری ارائه کند. در این لحظه مشکل واتس آپ برطرف شده و کاربران میتوانند همانند گذشته از سرویس های این برنامه استفاده کنند.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.