آیا رابطه خوبی با رئیس خود دارید؟

0
دسته بندی : اجتماعی
پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ ۱۵:۳۰
تعداد بازدید : 1870 بار

بسیاری از مردم بخاطر اشتباهات و رفتارهای غلطی که گاه به صورت سحوی و گاه به صورت عمدی انجام میدهند، باعث خدشه دار شدن رابطه خود با موفقشان میشوند.

باید توجه داشته باشید که در هرجایی که کار میکنید، اداره، شرکت و ... به این نکته دقت داشته باشید که باید رابطه کاری مستحکم و قوی با مدیر خود داشته باشید، چرا که همین رابطه قوی میتواند اعتماد به نفس شما را بالا برده و کیفیت کارهایتان را بهبود بخشد.

اول همه چیز، این را در نظر داشته باشید که شما نباید رفتارهای رئیس خود را تحلیل کنید، به یاد داشته باشید که شما باید دستورات رئیس خود را به درستی انجام دهید و به هیچ وجه از آنان سرپیچی نکنید. هنگامی که رئیس خود را تحلیل میکنید قطعا متوجه رفتارهای غلط و یا انتخاب های نادرست خواهید شد و مجبور خواهید شد که این را با رئیس خود در صحبت کنید. این مسئله باعث خواهد شد تا سوتفاهم در روابط کاریتان بوجود بیاید. باید گفت که به هیچ وجه این روش راه درستی نیست و نباید آنرا امتحان کنید.

همه ما در مسائل کاری خود بالا و پایین های زیادی را تجربه کرده ایم اما باید این را در نظر داشته باشید که به هیچ عنوان نباید مسائل منفی کاری غیر ضروری را با مدیر خود در میان بگذارید، به یاد داشته باشید که منتقل کردن این مسائل میتواند به صورت ناخودآگاه روی ذهن مدیرتان تاثیر منفی بگذارد.

بسیاری از ما این موضوع را فراموش میکنیم اما این یکی از بهترین روش ها برای ایجاد یک رابطه کاری خوب و جلب اعتماد مدیرتان است، احترام، یکی از روش هایی است که تقریبا همه جا به شما جواب میدهد. سعی کنید هنگامی که با مدیرتان مواجه میشوید لبخندی به لب داشته باشید و پرانرژی باشید. این تکنیک روانشناسی به شما کمک میکند تا مدیرتان را جذب خود کنید، چرا که همیشه افراد مثبت و پر انرژی میتوانند دیگران را به راحتی جذب خود کنند.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.