موتورولا تبلت میسازد

0
دسته بندی : موبایل
شنبه ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ ۱۳:۳۰
تعداد بازدید : 9530 بار

موتورولا یکی از برندهای تقریبا نامی و البته قدیمی در صنعت ساخت تلفن های همراه میباشد، این کمپانی یکی از اولین شرکت هایی میباشد که گوشی های اندرویدی را روانه بازار کرد. حال باید دید این برند در رابطه با تبلت چه حرفی برای گفتن دارد.

باید گفت گوشی هایی که موتورولا به بازارهای جهانی عرضه کرد، در نوع خود گوشی های بی نظیری میباشند همانند سری جی و ایکس که از ارزش بالایی نیز برخوردار هستند، اما باید این را در نظر داشت که این برند در روزمه خود سابقه بسیار بدی از ساخت تبلت را به دنبال دارد و با توجه به سابقه بلندی که این شرکت دارد، تبلتی معرفی نکرده است. اما حالا موتورولا میخواهد وضعیت خود را در زمینه تبلت ها تغییر دهد و موتورولا تبلت میسازد.

بنابر گزارشات جدید، کمپانی موتورولا قصد بر آن دارد تا تبلتی با صفحه نمایش 9 یا 10 اینچی را معرفی و روانه بازار کند. این را نیز باید در نظر داشته باشید که هنوز هیچ اطلاعاتی در خصوص مشخصات دقیق و قیمت این تبلت در دسترس نیست اما گزارشات حاکی از آن است که سیستم این تبلت بر پایه اندروید طراحی شده است و همچنین ویژگی هایی مانند Productivity Mode را دارد. این ویژگی در واقع به شما کمک میکند تا از حالت چند پنجره ای اندروید استفاده کنید. هرچند این ویژگی در آپدیت جدید اندروید به صورت پیشفرض در اختیار عموم قرار گرفته است اما با قابلیت های جدید میتوانید این برنامه را در ناوبری خود قرار دهید و به راحتی میان آنها حرکت کنید و حتی میتوانید آیکون برنامه را به بالا بکشید تا بسته شود.

باید گفت این قدم بسیار مهمی برای موتورولا است. چرا که موتورولا با معرفی تبلت، خود را درون دنیای رقابت بین برندها در زمینه تبلت وارد میکند. هر چند این شرکت از لحاظ سابقه کاری از رقیبان خود بسیار جلوتر است. اما باید این را در نظر داشته باشید که در زمینه تبلت ها موتورولا مشابه یک کودک است.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.