گلکسی اس 8 وارد ایران شد

0
دسته بندی : موبایل
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : 10248 بار

بالاخره بعد از انتظار طولانی ایرانیان، این اسمارت فون به طور رسمی وارد ایران شد. از این پس شاهد حضور گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس در فرشگاهها خواهیم بود.

در روز پنجشنبه مورخ 1396/02/14 گوشی های گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس به طور رسمی توسط سامسونگ رونمایی شدند. این مراسم با حضور و سخرانی مدیر عامل سامسونگ اقای (بام سونگ هانگ) و جمعی از خریداران این گوشی در پیش خرید صورت گرفت.

آقای هانگ در این سخرانی چنین گفت: کمپانی سامسونگ همواره نقشی پیشرو در صنعت ساخت اسمارت فون ها را به دنبال گرفته است. کمپانی سامسونگ این توانایی را به مردم نشان داد که میتواند تلفن همراه را به یک ابزار برتر بدل کند، یک ابزار بسیار مناسب که توانسته در گوشه ای از زندگی ما و تمامی مردم جهان جا خوش کند.

وی همچنین در رابطه با دو اسمارت فون ساخته کمپانی اش گفت: شرکت سامسونگ باری دیگر با معرفی محصولی از جنس آینده، نه تنها صنعت موبایل را وارد عرضه جدید میکند، بلکه تمامی ما را به درکی جدید از گوشی هوشمند میرساند و میتواند ما را یک قدم به جهان مورد علاقه مان نزدیک تر کند.

تحقیقات این شرکت طی چند سال اخیر نشان میدهد که اکثر مشتریان، به خرید یک گوشی با صفحه بزرگ و البته ابعاد کوچک تمایل دارند و همین مسئله سامسونگ را به فکر ساخت گوشی های گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس انداخت که هم اکنون بالاترین اندازه صفحه نمایش نسبت به بدنه را در میان رقبایش در باازار دارد.

باید گفت که در ادامه این برنامه هیجان انگیز، علی جعفریه مدیر ارشد بخش سامسونگ الکترونیس، در جمع سخنرانان حاضر بود و اینگونه گفت: اسمارت فون گلکسی اس 8 شروع کننده عصری جدید در صنعت تلفن همراه میباشد که تجربه ای فراتر از محدودیت های سابق را در اختیار کاربران خود قرار میدهد.

گلکسی S8 و S8+ با لوازم جانبی ویژه‌ و سرویس‌های VIP از سوی سامسونگ در بازار ایران عرضه می‌شوند. سامسونگ به تازگی در کنار گوشی‌های پرچم‌دار خود دستگاه SAMSUNG DeX را معرفی کرد. کاربران با استفاده از این دستگاه می‌توانند گوشی خود را به یک صفحه نمایش متصل و از اپلیکیشن‌ها و اطلاعات گوشی خود روی محیط دسکتاپ استفاده کنند. همچنین سامسونگ با توجه به تعهد خود به مشتریان گوشی‌های گلکسی S8 و S8+ را با سرویس VIP در بازار ایران عرضه می‌کند. کاربرانی که گوشی‌های گلکسی S8 و S8+ را با گارانتی معتبر خریداری و تا پایان تیرماه فعال کنند، سرویس VIP سامسونگ موبایل شامل حال آن‌ها می‌شود. در این سرویس کاربرانی که صفحه نمایش گوشی‌شان شکسته است تنها با پرداخت ۱۷۰ هزار تومان می‌توانند صفحه‌‌نمایش گوشی خود را تعویض کنند.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.