آیا باید در محل کار رفتار دیگری داشت؟

0
دسته بندی : اجتماعی
سه شنبه ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ ۱۳:۳۰
تعداد بازدید : 1911 بار

بسیاری از ما ناخواسته سعی میکنیم در ساعات اداری خود و هنگامی که با همکاران و یا ما فوق خود در حال اجرای وظیفه هستیم، چهره دیگری را از خود شنان دهیم. بسیاری از ما تا به اینجای کار از چهره اداری خود بسیار راضی بوده ایم اما آیا دیگران نیز راجب این چهره همین فکر را میکنند؟

همانگونه که بسیاری از مردم در واقع یک چهره اداری برای خود دارند، بعضی دیگر نیز برخلاف این عملکرده و چهره واقعی خود را نشان میدهند. پرسش اصلی اینجاست آیا باید در محل کار رفتار دیگری داشت؟ البته که شما باید تمامی جوانب را در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین نتیجه را از آن دریافت کنید. توجه داشته باشید که در هر حیطه ای از بازار هستید، اولین قدم شما برای جذب مشتری این است که طوری رفتار کنید که مورد پسند مشتری باشد. اما این را در نظر داشته باشید که بسیاری از افراد به صورت ذاتی این خلق و خو را در خود دارند. باید این را قبول کرد که خوده واقعی ما همیشه بهترین گزینه نیست و گاهی نتیجه معکوس را به دنبال دارد. در هر شرایطی که هستید سعی کنید هیچ گاه خودتان را محدود به یک چهارچوب خاص نکنید.

افراد با گفتن جملاتی مانند "من اینگونه نیستم" از تغییر فرار میکنند. مهم نیست که چقدر روابط اجتماعی و کاری خود را بد و یا خوب است، سعی کنید همیشه در حال تغییر آن به سمت بهتر شدن باشیدو. فراموش نکنید که بهتر شدن شما مساویست با بهتر شدن زندگیتان.

سعی کنید هرچند وقت یکبار خودتان را ارزیابی کنید. اینکار میتواند به شما دریچه بهتری از خوده واقعیتان را نشان دهد و شما را در جهت بهتر شدن و رشد بیشتر سوق دهد. همیشه سعی بر آن داشته باشید که خودتان را به دیگران اثبات کنید. انسان ها معمولا زمانی پیشرفت میکنند که قصد داشته باشند خودشان را به دیگران اثبات کنند. هنگامی که شما در صدد انجام کارتان به نحو احسن هستید، دیگران شما را به عنوان یک آدم موفق و مسئولیت پذیر قبول خواهند کرد.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.