آیفون منفجر شد!

0
دسته بندی : موبایل
پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ ۰۴:۰۰
تعداد بازدید : 10169 بار

مثل اینکه بعد از انفجارهای پی در پی اسمارت فون های شرکت سامسونگ این بار باید شاهد منفجر شدن گوشی های اپل باشیم!

آیفون منفجر شد! بله درست شنیدید، این انفجار به انگلستان بر میگردد، مردی 42 ساله هنگامی که قصد داشته به تماس خود با گوشی آیفون 7 اش جواب دهد، گوشی در دست او ترکیده و به وی صدمه وارد شده است. این آقا که بریت لی هِیِس نام دارد در جریان این اتفاق میگوید: تلفن را قبلاً بر روی نمیکت در آشپزخانه قرار داده بودم، به محض اینکه برای پاسخگویی به گوشی خود تلفن را لمس نموده ام گوشی آیفون در دستم منفجر شد.

علاوه بر این اتفاق این حادثه منجر به آسیب رسیدن به وی نیز گردیده است، قطعات ریز شیشه در دست این مرد فرورفته و علائم سوختی بر روی نمیکت در آشپزخانه خانه او به جا مانده است. این مرد که بازیکن دارت نیمه حرفه ای است میگوید: جراحات وارده به دست من مانعی برای رقابت در مسابقات ورزشی من خواهد شد. به همین علت وی تصمیم دارد تا از اپل شکایت کند، هر چند که با تمامی این احوالات، وی خود را فرد خوش شانسی تلقی کرده، چرا که معتقد است ممکن بوده دست خود را از دست بدهد.

باید گفت که کمپانی اپل هنوز واکنشی را از خود نشان نداده، اما سوال اینجاست که تا چند وقت دیگر باید شاهد انفجار های پی در پی اسمارت فون ها باشیم؟ جواب این سوال به باتری این گوشی ها بر میگردد، هروقت موبایلی منفجر می شود، اتهام اصلی متوجه باتری های بدنام لیتیومی است. مهم نیست تلفن شما از چه برندی و متعلق به چه زمانی باشد، این دستگاه های الکترونیکی می توانند خطرناک باشند.

ایا اپل نیز مانند سامسونگ دچار خطایی در ساخت گوشی خود شده است؟ جواب این سوال مشخص نیست اما چیزی که روشن است این است که این حادثه به ظاهر بسیار کوچک، خشم بسیاری از کاربران تلفن های همراه را در بر میگیرد.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.