معایب گلکسی اس 8

0
دسته بندی : موبایل
پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ ۱۲:۰۰
تعداد بازدید : 11288 بار

شکی نیست که پرچمدار جدید سامسونگ گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس جز زیباترین و به قول گفتنی لاکچری ترین های بازار به حساب می آیند، اما در کنار این زیبایی نیز معایبی دارند.

یکی از معایبی که اکثر کاربران گوشی گلکسی اس 8 از آن واهمه دارند، دقیقاً همان صفحه زیبا و (بی نهایت) این گوشی میباشد. باید گفت نمایشگر گلکسی اس 8 به حد زیادی بر روی مقاومت این اسمارت فون تاثیر گذاشته، به طوری که این مقاومت کم در برابر ضربه میتواند مشکلات بسیاری را برای کاربرانش بوجود آورد.

بسیاری از کاربران صفحات مجازی حتی از گوشی گلکسی اس 8 با نام اسمارت فونی که به راحتی میشکند یاد میکنند. بسیاری از رقیبان این سامسونگ، دارای مقاومتی بالا بوده و همین یکی از نقاط ضعف گوشی گلکسی اس 8 در مقابل دیگر رقیبانش به حساب می آید، البته اگر از تمامی معایب که تا به کنون مشتریان این گوشی را ناراضی کرده، اعم از قرمز شدن صفحه، ریستارت شدن خود به خود و دیگر مسائل بگذریم.

یکی از اصلی ترین نقاطی که در این اسمارت فون در معرض شکستگی قرار دارد، لبه های نمایشگر این گوشی میباشد که از معایب گلکسی اس 8 می باشد. بارها و بارها گزارشاتی مبنی بر شکسته شدن گلکسی اس 8 از ناحیه فوق، کاربران را عصبی کرده است. به هر حال هر چه هم که باشد این گوشی یک ابر اسمارت فون به حساب می آید و منهای تمامی این معایب، این گوشی میتواند انقلابی نو در صنعت ساخت تلفن همراه باشد.

ما به شما پیشنهاد میکنیم اگر صاحب گلکسی اس 8 هستید، حتماً از قاب مخصوص گلکسی اس 8 استفاده کنید، گرچه که این قاب ها زیبایی این گوشی را از بین میبرند و یکی از نقاط قوت این اسمارت فون نیز زیبایی آن است. اما میتواند بین شکستن گوشی تان و نصب قاب بر روی آن یکی را انتخاب کنید!

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.