نکسوس بعدی گوگل با قابلیت لمس سه بعدی

0
دسته بندی : موبایل
پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ ۲۳:۳۰
تعداد بازدید : 10249 بار

نکسوس بعدی گوگل احتمالاً با قابلیت لمس سه بعدی تولید خواهد شد که پنجره ای نو در دنیای تکنولوژی ایجاد می کند.

انتظارات خریداران نکسوس این است که گوگل تا سال 2016 بتواند نسل جدید از این اسمارت فون را ارائه دهد، و احتمالات بر این است که اسمارت فون گوگل از قابلیت لمس سه بعدی پشتیبانی کند و اما گزارش جالب این است که ال جی در این زمینه با گوگل همکاری نخواهد کرد و شرکت دیگری ساخت و طراحی گوشی نکسوس را بر عهده خواهد گرفت.

باید گفت که LG تا کنون مسئولیت ساخت نکسوس 4، نکسوس 5 و نکسوس X5 را برعهده گرفته است و این اسمارت فون ها نیز فروش خوبی را تجربه کرده اند. اما شایعاتی وجود دارند که میگویند نسل بعدی نکسوس توسط شرکت HTC تولید وطراحی خواهد گردید. اگر این شایعات حقیقت داشته باشند به احتمال زیاد سری بعدی نکسوس با قابلیت لمس سه بعدی تولید میشود.

باید دید که این شایعات تا چه اندازه صحت دارند. قبل از این نیز شاهد همکاری گوگل و اچ تی سی در زمینه ساخت تبلت نکسوس 9 با یکدیگر همکاری داشته اند و جالبتر از آن این است که هوآوی نیز در این زمینه اچ تی سی را همراهی خواهد کرد. اگر چنین باشد باید شاهد یک ابر اسمارت فون از سوی گوگل باشیم، چرا که با ساخت این اسمارت فون مجهز و پیشرفته، به جرات میتوان گفت که این اسمارت فون قابلیت رقابت با گوشی های اپل و سامسونگ را خواهد داشت.

اپل نیز در سال 2015 این ویژگی را در آیفون 6 و 6Plus تعبیه کرده بود. باید گفت این تکنولوژی در حال رایج شدن بین اسمارت فون های نسل جدید میباشد باید دید که گوگل چه چیزی در چنته دارد و چگونه میخواهد با کمپانی های رقیبش به رقابت بپردازد.

البته که هنوز صحت این اخبار مشخص نیست و برای متوجه شدن از درستی این اخبار باید همچنان باید منتظر بمانیم.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.