گلکسی نوت 7 بازسازی می شود!

0
دسته بندی : موبایل
یکشنبه ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ ۱۱:۰۰
تعداد بازدید : 9487 بار

سامسونگ دوباره قصد دارد گلکسی نوت 7 را به صورت بازسازی شده روانه بازار کند، این خبر قطعاً سوالات و خاطرات بد زیادی را در ذهن تداعی می کند.

گلکسی نوت 7 پس از انفجار باطری هایش در اقدامی بی سابقه توسط کمپانی سامسونگ در سراسر دنیا جمع آوری شد این مسئله حتی منجر به تشکیل دادگاه هایی بر علیه سامسونگ شد. البته قبل از هر چیزی باید گفت که این شرکت هنوز هیچ برنامه ای برای زمانبندی ورود گلکسی نوت 7 به بازار ندارد اما خبر خوش این است که اسمارت فون گلکسی نوت 7 هم اکنون در کشور چین آماده فروش میباشد. باید گفت که هنوز نمیتوان به طور قطعی گفت که آیا گلکسی نوت 7 وارد بازارهای جهانی میشود یا خیر؟! اما همین که این نوت 7 به صورت بازسازی شده در اختیار کاربرانش قرار گرفته خود قدم بزرگی محسوب میشود.

اسمارت فون گلکسی نوت 7 که تحت عنوان یک فبلت با نام  Galaxy Note7R شناخته شده است هم اکنون داخل بازار چین موجود میباشد، واژه R که در اسم این فبلت به کار رفته در واقع به معنی Refurbished شده یا همان بازسازی شده میباشد. خبرها حاکی از آن است که این فبلت قبل از اینکه به صورت رسمی توسط samsung به نمایش گذاشته شود، توسط یک سایت خرده فروشی چینی در دسترس کاربران قرار گرفته شده بود و این خبر بسیار جالبی برای مردم است که به سرعت در فضای مجازی بازتاب داده شد.

طبق اطلاعات مندرج در فهرست مشخصات محصول، آخرین نسخه از فبلت پرطرفدار سامسونگ به قیمتی برابر با 520 تا 580 دلار به فروش می رسد که حدوداً 290 دلار از قیمت اولیه اش کمتر است. علاوه بر این، طراحی این محصول نیز کاملاً مشابه به نسخه اولیه اش است. نوت 7R ظاهراً در دو نسخه عرضه می گردد: نخست مدل بهره مند از باتری 3200 میلی آمپر ساعتی (برای اروپا، آمریکا و آسیاپاسیفیک) و دیگری مجهز به باتری 3500 میلی آمپر ساعتی (همان ظرفیت اولیه) که پاره ای اصلاحات روی آن اعمال شده و حجم کمتری دارد.

در هر صورت باید گفت که سامسونگ برای عذر خواهی نیز که شده از طرف کاربرانش دست به این اقدام زد، اما باید دید که این فبلت آیا میتواند نظر کاربرانش را جلب کند؟

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.