باز هم گلکسی اس 8 دچار مشکل شد!

0
دسته بندی : موبایل
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ ۱۴:۰۰
تعداد بازدید : 10137 بار

اول از همه قرمزی صفحه، و بعد ریستارت شدن خود به خود گوشی و حالا این بار مشکلی جدید از طرف کاربران این اسمارت فون گزارش شده است، صدای گلکسی اس 8 دچار مشکل شد.

در طی چند روز گذشته، بسیاری از کاربران مشکل صدای گلکسی اس 8 را گزارش کرده اند که این مشکل کاربران را به شدت آزار میدهد. طبق گزارشات کاربران، اینطور که پیداست هنگامی که فرد مشغول بازی کردن با تلفن خود و یا تماشای ویدئو میباشد به یکباره صدای تلفن قطع میشود.

احتمال زیاد این مشکل میتواند به اسپیکرهای گوشی آسیب جدی برساند و گلسی اس 8 را تحت تاثیر قرار دهد. اینطور که پیداست کاربران توانسته اند با استفاده از هدفون صدای گوشی را برگردانند و به همین خاطر به احتمال بسیار زیاد این مشکل از اسپیکر نشئت میگیرد. هم اکنون باید گفت که با در نظر گرفتن احتمالات هنوز نمیتوان منبع مشکل سامسونگ گلکسی اس 8 را به طور قطع تشخیص داد و یا مشکل را برطرف کرد، اما چند نکته می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

اول از همه ببینید که آیا هدفون بلوتوثی به گوشی متصل است یا خیر، بارها شده که بسیاری از کاربران این اتفاق برایشان افتاده و تقصیر را اول از همه به گردن گوشی و مشکلات آن می اندازند. دومین راه حل، ریست کردن گلکسی اس 8 است، این یکی از روش های بسیار کاربردی میباشد، چرا که ممکن است در اثر به وجود آمدن یک باگ در گوشی این مشکل به وجود آمده باشد. یکی دیگر از روش های برطرف کردن این مشکل، این است که جک هدفون خود را بازرسی کنید، ممکن است چیزی بسیار ریز و یا گرد و غبار در آن گیر کرده باشد و با خارج نمودن آن این مشکل برطرف شود.

اگر هیچکدام یک از روش های بالا به شما کمکی نکرد، باید منتظر باشید تا ببینید سامسونگ چه اقدامی در راستای به وجود آمدن این مشکل خواهد کرد.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.