همراه اول قبوض خود را شفاف سازی می کند

0
دسته بندی : تکنولوژی
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ ۱۱:۳۰
تعداد بازدید : 2119 بار

بسیاری از کاربران ایرانی خطوط اپراتورها، همیشه از بازی با اعداد اپراتورها گلایه میکنند، اما اپراتور همراه اول تصمیم گرفته تا این اعداد و ارقام را برای مشتریان خود شفاف سازی کند.

همراه اول که یک اپراتور ایرانی در زمینه ارائه سیم کارت با قابلیت ایجاد تماس، ارسال پیام کوتاه و خدمات اینترنتی میباشد، اعلام نموده است که تغییراتی را در زمینه برخی از ردیف های صورتحساب تلفن همراه دائمی ایجاد کرده است. به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، این شفاف سازی به شرح ذیل میباشند:

اول از همه اینکه اپراتور همراه اول سعی بر آن دارد تا آیتم موجود در قبوض خود با نام (سایر هزینه ها) را که شامل تغییر نام، تغییر و اصلاح آدرس و دیگر خدمتاش میباشد را از این پس با نام (کارمزد خدمات) در فهرست لیست قبوض خود قرار خواهد داد.

یکی دیگر از آیتم هایی که اپراتور همراه اول در صدد آن است تا به قبوض خود اضافه نماید، (خدمات الکترونیک دولت) میباشد. این آیتم برای استفاده از یکسری سامانه های دولتی نظیر راهنمایی رانندگی، شهرداری، ثبت احوال و دیگر سرویس هایی از این قبیل در نظر گرفته شده است. باید گفت که این مبالغ به صورت تفکیک شده و شفاف در اختیار مشتریان این سیستم قرار میگیرد.

علاوه بر تمامی اینها، اپراتور همراه اول در نظر دارد تا آیتمی با نام کمک های مردمی را در این قبوض جای دهد. این آیتم نیز برای هزینه های عام المنفعه در نظر گرفته شده تا این بخش نیز از قسمت کلی «خدمات مبتنی بر محتوا» جدا گردد.

باید گفت که این اپراتور میتواند شفاف سازی های انجام شده، در جهت کسب رضایت مشتریان گام های مهمی بردارد. ضمن اینکه برای آگاهی کامل از هزینه های «خدمات مبتنی بر محتوا» و «کارمزد خدمات»، می توان به ترتیب حرف K و حرف C را به سامانه پیامکی 990009 ارسال نمود.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.