آیفون 8 چه ظاهری دارد؟

0
دسته بندی : موبایل
شنبه ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ ۱۴:۰۰
تعداد بازدید : 9599 بار

هم اکنون، مدتی پس از انتشار آیفون سری 7 همه از آیفون 8 صحبت میکنند. اینکه قرار است چه ابر اسمارت فون ای را اپل به بازار عرضه نماید، اما این تمام کار نیست. بلکه شایعات زیادی نیز در رابطه با ظاهر آیفون 8 در فضای مجازی پخش شده است، باید دید که این شایعات تا چه اندازه صحت دارند.

دیروز، عکسی در فضای اینترنتی انتشار یافت که ممکن است شکل آیفون 8 (iphone8) باشد. اگر چه باید گفت که قطعاً این عکس توانسته به حد کافی کاربران اینترنت را متحیر کند. یکی از موضوعاتی که به نوبه خود واقعاً کاربران را در مورد ظاهر آیفون 8 ترسانده است، انتقال دکمه هوم به پشت گوشی میباشد که بدون شک این موضوع به مزاج بسیاری از طرفداران اپل خوش نخواهد آمد اگرچه که هنوز هیچ خبرگزاری و یا وبسایت مورد تاییدی این عکس ها را به طور رسمی تایید نکرده است، اما این را از یاد نبرید که شایعات همیشه به اندازه ذهن کاربران را به خود مشغول میکنند.

اگرچه که ممکن است اپل برای آیفون 8 از ایده سامسونگ پیروی کرده باشد و دلیل قرار دادن دکمه هوم نیز در کنار دوربین همین باشد، اما باید در نظر داشت که در عکس های موجود، آیفون 8 (iphone8) به طرز فوق العاده ای از نظر ظاهر باریک شده و همین میتواند یکی از نقاط قوت آیفون باشد. احتمال واقعی بودن تصاویر منتشر شده وقتی بیشتر می شود که بدانیم نخستین طرح های شماتیک منتشر شده از پرچمدار امسال آیفون نیز دارای همین ویژگی ها بوده اند. مسئله جا به جایی سنسور Touch ID به حدی جدی شده که دیگر کمتر کسی در خصوص محاسن و معایب عمودی شدن چینش لنزهای دوگانه دوربین اصلی در شکل ظاهری آیفون 8 صحبت می کند.

البته باید تاکید نمود که هنوز مشخص نیست که آیا این اخبار صحت دارند یا خیر، هر چه که باشد باید به درز خبرهای بیشتر و امیدوار کننده تری چشم دوخت.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

 

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.