تویوتا سی اچ آر وارد بازار ایران شد!

0
دسته بندی : اقتصادی
جمعه ۱۳۹۶/۰۳/۱۲ ۲۰:۰۰
تعداد بازدید : 3198 بار

کمپانی ایرتویا نماینده شرکت تویوتا TOYOTA به طور رسمی اعلام نمود که قرار است خودرو سی اچ آر C-HR را از مرداد ماه با قیمت کمتر از 200 میلیون تومان به بازار ایران عرضه کند.

اول از همه باید گفت که ورود خودرو تویوتا سی اچ آر می تواند خبر بسیار خوبی برای خریداران از لحاظ مقرون به صرفه بودن و کیفیت محصول باشد، (C-HR) که در سال 2016 در آمریکا پرده برداری شد، در بهمن سال گذشته به نمایشگاه خودرو تهران پا گذاشت. فرزاد صالحی، مدیر بازاریابی شرکت ایرتویا در خصوص قیمت تویوتا سی اچ آر (TOYOTA CH-R ) در ایران تضمین داده است که این خودروی کراس اوور با قیمت کمتر از 200 میلیون تومان و از مرداد ماه سال جاری وارد بازار شود. به گفته صالحی، سایت اصلی تامین این خودرو در ترکیه و ژاپن قرار دارد و ایرتویا نیز قصد دارد C-HR را از مبادی اصلی وارد کشور کند.

تویوتا C-HR دارای پیشرانه‌های 1200 توربوشارژ و 1800 هیبریدی است که هر یک از آن‌ها نسخه تک محوره و دو محوره دارند. به گفته مسئولین ایرتویا، قرار است مدل‌های مختلف این محصول برای افراد با سلیقه‌های متفاوت عرضه شود.

به جرات میتوان گفت که این خودرو از لحاظ ظاهری نیز بسیار زیبا میباشد و میتوان آن را جز یکی از بهترین و جدیدترین ماشین ها که به زودی وارد ایران می شوند دانست. آقای صالحی در رابطه با تفاوت مشتریان لکسوس آر ایکس و ان ایکس و بازار متفاوت این محصول ها تاکید کرد که NX بیشتر جوان پسند است و قیمت آن حدود 100 میلیون تومان کمتر از RX خواهد بود؛ بنابراین این دو خودرو از برند لکسوس، بدون شک بازارهای متفاوتی خواهند داشت.

نظر شما در رابطه با این ماشین ها چیست؟ آیا این خودروها میتوانند بازار ایران را به خوبی احاطه کنند و نظر کاربر ایرانی را به خود جلب نمایند؟

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

 

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.