مرورگر سامسونگ از نکسوس و پیکسل پشتیبانی خواهد کرد

0
دسته بندی : موبایل
سه شنبه ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : 9256 بار

حتماً میدانید که در تمامی گوشی های گلکسی، یک مرورگر به طور کاستوم وجود دارد که نام آن Samsung Internet Browser (مرورگر سامسونگ) می باشد.

حال سامسونگ قصد دارد تا آخرین نسخه این مرورگرهای خود را مجهز به قابلیت پشتیبانی از پیکسل و نکسوس گوگل کند. بد نیست بدانید که تا پیش از این فقط نسخه بتای این مرورگر روی دستگاه های غیر گلکسی قابل نصب بود. البته که این مورد، شبیه همان مرورگر کروم خودمان است که در بسیاری از دیوایس های اندرویدی نصب شده است. البته مرورگر Samsung Internet Browser تفاوت های کوچکی نیز با گوگل کروم دارد که در مرورگر گوگل آن ها را پیدا نخواهید کرد.

از جمله این قابلیت های مرورگر سامسونگ  می توان به پشتیبانی از موتور جستجوی امنیت محور Duck Duck Go و دکمه شناور Quick Menu برای دسترسی به تنظیمات اندازه قلم، اشتراک گذاری صفحه و باز کردن تب های جدید اشاره کرد.

باید گفت که اگر از صاحبان گوشی نکسوس و یا پیکسل (با اندروید 5.0 یا بالاتر) هستید می توانید مرورگر سامسونگ Samsung Internet Browser را بر روی گوشی خود نصب نمائید. می توان گفت که این دو کمپانی یعنی Samsung و Google (سامسونگ و گوگل) همکاری های نسبتاً خوبی را با یکدیگر تجربه کرده اند و این نیز یکی از همین همکاری ها است که می تواند برای هر دو کمپانی نیز مفید واقع شود. این اقدام جسورانه سامسونگ شاید پرده از اقدامات آینده این کمپانی بردارد و هدف آن ورود به بحث مرورگرها باشد.

نظر شما چیست؟ آیا این مرورگر میتواند نیاز های کاربران نکسوس و پیکسل را تامین کند؟ آیا می توان مرورگر سامسونگ را به عنوان یکی از مرورگرهای کاربردی شناخت؟

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.