موستانگ قدرتمندترین محصول فورد

5
دسته بندی : تکنولوژی
سه شنبه ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ ۱۵:۰۰
تعداد بازدید : 1969 بار

جالب است بدانید که فورد Ford جز یکی از قدیمی ترین کمپانی ها در صنعت خودروسازی به حساب می آید، و جالبتر از آن این است که موستانگ (Mustang) یکی از بهترین محصولات این شرکت به حساب می آید.

موستانگ Mustang نه تنها یکی از بهترین محصولات فورد است، بلکه در بازار جهانی نیز به سرعت و شتاب آتشینش شهرت دارد. به علاوه اینها خانواده موستانگ نیز لقب خاصی را به دوش میکشند، سوپر اسنیک لقبی است که به موستانگ های فوق العاده سریع و قدرتمند اعطا می شود. هر گاه اسب وحشی فورد توسط شلبی امریکن تا مرز جنون مورد تقویت و بهینه سازی قرار گیرد، با این نام پا به عرصه رقابت می گذارد.

حال، کمپانی شلبی Shelby برنامه ای برای موستانگ 2017 نیز دارد، این کمپانی با ایجاد تغییرات گسترده در ظاهر و باطن این ماشین، خودرویی جدیدی را متولد نموده است و این دقیقاً همان چیزی است که طرفداران Mustang انتظارش را میکشیدند، یک غول وحشی.

اولین کاری که مهندسین این شرکت انجام داده اند این بوده که اکسل های خودرو را پس از بازنگری به ترتیب 6.3 و 10 سانتی متر طویل تر کرده اند و همین امر موجب عریض تر شدن خودرو شده است. در گام بعدی لاستیک ها نیز با نمونه های بسیار پهن تر میشلن پایلوت اسپورت کاپ 2 تعویض شده اند. به منظور پوشاندن بیرون زدگی تایرها، گلگیرهای بزرگ تر جایگزین نسخه های اصلی شده و در همکاری با لاستیک های پهن نقش بسزایی در بهبود زیبایی های بصری خودرو مخصوصاً در نمای عقب ایفا می کنند.

همچنین این مهندسان در سایر قسمت های خودرو موستانگ تغییراتی ایجاد کرده اند که میتوان به  اضافه شدن دیفیوزرهای جلو و عقب، رکاب های جانبی، تعویض کاپوت و نصب اسپویلر عقب اشاره کرد. دیسک های 16 اینچی و کالیپرهای قرمز رنگ که متصل به سیستم ترمز هستند هستند نیز زیبایی خاصی به این خودرو بخشیده اند.

یکی از آپشن هایی که ماشین را قدرتمند تر از همیشه میکند، قرار دادن موتور 5 لیتری کویوت با فناوری سوپر شارژ است که به این ماشین قدرت 750 اسب بخار را بخشیده است. قطعاً که 750 اسب بخار میتواند صاحب ماشین موستانگ Mustang را به جنون برساند.

بهینه سازی سیستم تعلیق یکی دیگر از تغییراتی است که در بخش فنی رخ داده؛ در این بخش کمک فنرهای استاندارد با نمونه های ساخت کورتکس جایگزین شده اند. این نسخه هیجان انگیز از موستانگ به صورت کانسپت ارایه شده و در نمایشگاه سالانه شلبی در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت. بنا بر اظهارات یکی از مدیران ارشد شلبی، چنانچه این خودرو با واکنش مثبت بازدیدکنندگان روبرو شده و مشتریان زیادی داشته باشد، وارد فاز تولید خواهد شد.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.