سامسونگ بلندگوی بیکسبی می سازد

0
دسته بندی : تکنولوژی
پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ ۱۸:۰۰
تعداد بازدید : 2294 بار

پس از آن که اپل هوم پاد را معرفی نمود، گزارشات حاکی از آن است که سامسونگ نیز برای بلندگوهایش برنامه دارد و میخواهد بلندگوی بیکسبی را بسازد.

سامسونگ بلندگوی بیکسبی می سازد این شایعات پس از آن که اپل هوم پاد را معرفی نمود، در فضای مجازی پخش شده مبنی بر این که سامسونگ نیز در حال کار بر روی بلندگوی هوشمندی است که در این بلندگو از دستیار هوشمند سامسونگ یعنی بیکسبی استفاده شده است.

در طی چند سال اخیر کمپانی های بزرگ سعی بر گسترده کردن این بلندگوها داشته اند و جالب است بدانید که بلندگوهای بیکسبی در بازار جهانی با استقبال نسبتاً خوبی مواجه شده اند. البته باید گفت که این تمام ماجرا نیست . چرا که قطعاً برای بلندگوهای بیکسبی آینده خوبی پیش بینی می شود. هوم پاد پس از رونمایی توسط اپل، با قیمت 349 دلار در دو رنگ مشکی و سفید در ماه دسامبر در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

همچنان که صحبت از بیکسبی سامسونگ (bixby samsung) است، بد نیست بدانید که هم اکنون سیری اپل از 30 زبان دنیا پشتیبانی میکند و این به معنای آن است که بیکسبی هنوز راه درازی را در پیش دارد. اگر به یاد داشته باشید، آمازون اولین شرکتی بود که در سال 2015 اقدام به رونمایی و تولید بلندگوی هوشمند کرد، این بلند که اکو نام داشت در واقع پایه ریزی این بلندگوهای هوشمند بود. البته ناگفته نماند که انتظار می‌رود در سال جاری میلادی اکوی آمازون ۷۰.۶ درصد از بازار بلندگوهای هوشمند آمریکا را در اختیار داشته باشد. با وجود اینکه آمازون بخش بزرگی از بازار بلندگوهای هوشمند را در اختیار دارد؛ اما این حوزه باز هم به‌عنوان بخشی از بازار که پتانسیل بالایی برای سرمایه‌ گذاری دارد شناخته می‌شود. با توجه به برآوردهای eMarketer، انتظار می‌رود در سال جاری میلادی حداقل ۳۵.۶ میلیون آمریکایی برای یک‌ بار در ماه از بلندگوی هوشمند استفاده کنند که در مقایسه با سال گذشته نشان از افزایش ۱۲۸.۹ درصدی دارد.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.