اندروید O به زودی رونمایی خواهد شد

0
دسته بندی : موبایل
سه شنبه ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : 8457 بار

همانطور که میدانید، اندروید O در حال حاضر هنوز بر روی سیستم های اسمارت فون ها آپدیت نشده. اما گزارشات غیر رسمی حکایت از این دارد که این آپدیت از اندروید در تابستان سال جاری بر روی گوشی های نکسوس و پیکسل گوگل قرار خواهد گرفت.

شرکت گوگل در حال حاضر دو نسخه اولیه سیستم اندروید O عامل مذکور را برای کاربران گوشی‌های سری پیکسل و نکسوس ارائه داده است. اما احتمالاً نسخه‌ی نهایی اندروید O تابستان امسال در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

گوگل معمولاً نسخه‌های جدید سیستم عامل اندروید را در فصل پاییز در اختیار کاربران قرار می‌دهد؛ اما به گفته‌ی دیوید راداک از وب‌ سایت اندروید‌پلیس، این بار برخلاف روال گذشته، نسخه‌ی نهایی اندروید O در هفته‌ی اول یا دوم آگوست برای کاربران منتشر خواهد شد. این بروزرسانی در ابتدا به‌ صورت OTA برای گوشی‌های سری پیکسل و پس از آن برای گوشی‌های سری نکسوس ارائه می‌شود.

هرچند راداک ادعا کرده است که اطلاعات خود را از منابع معتبری به دست آورده؛ اما تغییر زمان ارائه‌ی بروزرسانی‌ ها امری رایج است که بیشتر اوقات اتفاق می افتد. به همین دلیل نمی‌توان در مورد زمان دقیق ارائه‌ی این اندروید O به‌ طور قطعی اظهار نظر کرد. در صورت درست بودن این ادعا و ارائه‌ی نسخه اندروید O در آگوست، این احتمال وجود خواهد داشت که شرکت گوگل یک یا دو ماه پس از عرضه‌ی این بروزرسانی، نسخه‌ی دوم گوشی‌ های سری پیکسل را به‌طور رسمی معرفی کند. با این وجود نمی‌ توان تاریخ اعلام‌ شده توسط دیوید راداک را قطعی دانست و بهتر است منتظر کسب اطلاعات از منابع معتبرتری باشیم.

نظر شما چیست/ آیا اندروید O در تابستان امسال ارائه خواهد شد؟ آیا این نسخه جدید از اندروید میتواند به خوبی کاربران را راضی کند؟ به نظر شما آیا گوگل میتواند امسال در زمینه گوشی های اندرویدی قدرتمند تر ظاهر شود؟

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.