سرویس اسنپ باکس معرفی شد!

0
دسته بندی : موبایل
شنبه ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ ۲۳:۰۰
تعداد بازدید : 9321 بار

اسنپ نام آشنایی است که این روزها همه ما حداقل برای یک بار هم که شده از آن استفاده کرده ایم  یا از سرعت و هزینه پایین آن تعریف های زیادی شنیده اید. سرویس اسنپ (snapp) که قادر است در هرکجا که هستید برایتان ماشین پیدا کند اما حالا اسنپ علاوه بر اینها دست به یک اقدام جدید نیز زده است.

اسنپ باکس snapp box، نام این ویژگی جدید اسنپ میباشد که شما میتوانید با آن مرسولات و کالاهای خود را به هرکجا که میخواهید ارسال کنید و میتوان گفت که این ویژگی به سرعت خواهد توانست جای پیک موتوری و پست را بگیرد، چرا که ارسال محصولات با موتورسیکلت انجام میشود و بسته ها در کمترین زمان ممکن به مقصد میرسند.

همچنین باید گفت که اسنپ باکس از ویژگی های بسیار عالی نظیر قیمت پایین، دسترسی آسان در سطح شهر و همچنین قابلیت پیگیری 24 ساعته توسط کاربر را نام برد. در این شکی نیست که اسنپ باکس میتواند در کاهش ترافیک شهری تاثیر بسیار مثبتی داشته باشد و قطعاً نیز این برنامه نسبت به پیک های معمولی به صرفه تر خواهد بود.

برای دسترسی به اسنپ باکس می بایست اپلیکیشن اسنپ را به آخرین نسخه به روز رسانی کنید. آیکن «اسنپ باکس» را می توانید در کنار دیگر سرویس های اسنپ مثل اسنپ اکو، اسنپ پلاس و اسنپ وان مشاهده نمایید. البته این را نیز در نظر داشته باشید که هنوز اسنپ باکس به طوررسمی معرفی نشده است و برای استفاده کردن از این ویژگی اسنپ باید کمی منتظر ماند.

البته ناگفته نماند که باید دید که این ویژگی جدید، چه دردسرهای را برای اسنپ به دنبال خواهد داشت، چرا که مجوز گرفتن در چنین حیطه ای بنظر کار راحتی به شمار نمی آید و اسنپ علی رغم داشتن مدارک و مجوزهای لازم باید با انواع و اقسام مشکلات دست و پنجه نرم کند.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.