بیکسبی در آمریکا فعال شد

0
دسته بندی : موبایل
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ ۱۶:۱۵
تعداد بازدید : 8749 بار

سرویس دستیار هوشمند سامسونگ با نام بیکسبی هم اکنون در آمریکا فعال شده است و کاربران میتوانند از آن استفاده کنند. سامسونگ در رقابتی تنگاتنگ با دیگر رقبا دست به تولید این سرویس کرده است. 

سامسونگ توانسته سرویس بیکسبی را در اختیار کاربران آمریکایی قرار دهد، البته باید گفت که هم اکنون سرویس دستیار هوشمند بیکسبی تنها در اختیار اسمارت فون گلکسی اس 8 قرار دارد. باید گفت که علاوه بر این ها بیکسبی در واقع نوعی رقیب برای دستیار های هوشمند دیگر من جمله Siri,Alexa و Google Assisant خواهد بود. البته این را نیز در نظر داشته باشید که هنوز بیکسبی دستیار صوتی هوشمند زمان زیادی تا جا افتادن در میان کاربران دارد و مهمترین مسئله نیز نداشتن کاربرد زیاد این دستیار هوشمند است، با این حال سامسونگ اعلام نموده است که آپدیت های زیادی برروی بیکسبی درپیش رو است.

بیکسبی طراحی شده است تا بتوانید با دستورات صوتی و کنترل‌های لمسی در دل سایر اپلیکیشن‌ها نیز از این دستیار شخصی بهره ببرید. یکی از قابلیت‌های مهم بیکسبی بهره گرفتن از فناوری یادگیری ماشینی است. با این ویژگی بیکسبی می‌ تواند عادات شما را یاد بگیرد و در نتیجه وظایف مختلف را به‌ صورت بهینه‌ تر و بر اساس نیاز شخصی‌ شما انجام دهد. سامسونگ اعلام کرده است که بیکسبی به‌ زودی قادر خواهد بود دستورات پیچیده‌ی صوتی را تحلیل کند و علاوه بر این، امکان کنترل دستگاه‌های هوشمند خانگی با استفاده از فرامین صوتی را در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

برنامه اصلی سامسونگ این است که به طور بی وقفه بتواند آپدیت های موردنیاز بیکسبی را تامین کرده و این دستیار هوشمند را در میان کاربران جا بیاندازد. البته که همچنان این دستیار هوشمند راه درازی را درپیش رو دارد. خبر خوش برای شما این است که شما میتوانید با ثبت‌ نام در برنامه‌ی آزمایشی این کمپانی، به امکانات صوتی دستیار هوشمند بیکسبی دسترسی داشته باشند.

نظر شما چیست؟ آیا بیکسبی میتواند روزی جز رقیب اصلی دیگر دستیار های هوشمند شود؟

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.