اینستاگرام قابلیت باز پخش لایو استوری

0
دسته بندی : موبایل
شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ ۱۲:۰۰
تعداد بازدید : 8543 بار

باز پخش لایو استوری اینستاگرام

کاربران اینستاگرام یکی از مواردی که از آن زیاد خوششان نمی آید، بازپخش نشدن لایو استوری ها در اینستاگرام است که ظاهراً Instagram این قضیه را حل کرده است.

همانطور که مطلع هستید، اینستاگرام بر خلاف فیسبوک یا پریسکوپ اجازه بازپخش لایو استوری ها را پس از اتمام به کاربر نمی دهد. این بدان معناست که وقتی استریم زنده ویدیو را آغاز می کنید، فقط افرادی آن را می بینند که همان لحظه درون اینستاگرام و آنلاین باشند، اما خوشبختانه به لطف قابلیت جدیدی که به اپلیکیشن اضافه شده، اینستاگرام حالا امکان بازپخش لایو استوری ها را هم به شما می دهد.

از حالا به بعد به راحتی میتواند پس از اینکه لایو استوری Live اینستاگرام خود را متوقف نموده اید، با فشردن دکمه Share از پایین صفحه آن را بازپخش کرده و با کسانی که موفق به دیدن لایو استوری شما نشده اند، به اشتراک بگذارید. البته این را نیز در نظر داشته باشید که از این پس لایو استوری های مانند استوری های معمولی دیگر تا 24 ساعت قابل مشاهده هستند و پس از آن از صفحه شخصی شما حذف خواهد شد.

در نظر داشته باشید که اگر بیش از یک بازپخش را شاهد باشید، می توانید از طریق پیکانی که در بالای هر کدام تعبیه شده میان آن ها جابجا بشوید. لازم به ذکر است که هنگام تماشای هر بازپخش می توانید از تعداد بازدیدکنندگان آن هم مطلع شوید. همچنین اینستاگرام با اضافه کردن این قابلیت حالا تقریباً با پریسکوپ برابری می کند، اپلیکیشنی که از همان ابتدای عرضه امکان بازپخش لایو استوری ها را به کاربران خود داده بود. البته پریسکوپ از مزیت فضای نامحدود برای ذخیره استریم های زنده برخوردار است که باعث می شود همچنان گزینه بهتری از اینستاگرام برای ذخیره لایو استوری ها داشته باشد.

تمامی بروز رسانی اپلیکیشن های محبوب در راستای جلب مخاطبان و نگهداشتن آنهاست باید دید اینستاگرام تا چقدر می تواند در این گوی رقابت باقی بماند؟

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.