جملاتی که جلوی موفقیت شما را می گیرند!

3
دسته بندی : اجتماعی
جمعه ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ ۱۳:۱۵
تعداد بازدید : 2085 بار

قطعاً همه ما در زندگی کاری خود به دنبال موفقیت های بیشتری میگردیم، اما در نظر داشته باشید که یک سری از عادت های ذهنی میتواند شما را از مسیر موفقیت دور کند.

اولین عبارتی که بسیار آن را از زبان دیگران شنیده ایم این است که (من زمان کافی ندارم) و این دقیقاً نقطه اشتباه شماست، اگر کارها را به درستی اولویت بندی کنید و برای تمامی کارهایتان برنامه منظم داشته باشید هرگز این جمله را بر زبان نمی آورید. بسیاری از مردم دوست ندارند که در روز زمانی را به تفریح کردن بپردازند اما فراموش نکنید که اگر میخواهید پیشرفت داشته باشید، باید کمی به خودتان سختی بدهید و از این تفریحات تا مدتی دوری کنید. مطمئن باشید که نتیجه اش را میبینید و تفریحات شما در سطح بالاتری نسبت به قبل  قرار خواهد گرفت.

تقصیر را به گردن دیگران نیندازید! تنها کسی که مانع موفقیت شما می‌شود خود شما هستید! جامعه نیست، دولت نیست. هیچ کس دیگری نیز در زندگی‌تان نیست. مطمئن باشید که تنها خودتان هستید که می‌توانید از پیشرفت و موفقیت خودتان جلوگیری کنید. اما فراموش نکنید که همه افراد ظرفیت و توانایی لازم برای موفق شدن را دارند.

اگر هنوز فکر شما فعال است یعنی هنوز وقت دارید. تا وقتی که هنوز روی زمین راه می‌روید برای موفق شدن وقت دارید. هیچ وقت برای آنکه یاد بگیرید پیر نیستید. رویاهایتان را رها نکنید و برای رهایی اقتصادی تلاش کنید. با این تصور که دیگر بالای ۳۰ سال شده‌اید رویاهایتان را به فراموشی نسپارید.

هیچوقت فکر نکنید که دیر است! به مسائل مادیتان ابداً نگاه نکنید وبه یاد داشته باشید که با یک سرمایه کوچک و حتی یک خلاقیت و ایده نیز میتوان یک کسب و کار برای خود راه اندازی کرد. قدم اول شما همیشه سخت ترین قدم است اما اگر سخت ترین قدم خود را بردارید، بقیه کار برایتان آسان خواهد بود.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.