آیفون 8 چه رنگهایی دارد؟

0
دسته بندی : موبایل
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : 9273 بار

آیفون 8 پرچمدار آینده کمپانی اپل خواهد بود، محبوبیت برند Apple همیشه باعث گمانه زنی های بسیاری قبل از رونمایی اسمارت فون های این برند می شود، " آیفون 8 چه رنگهایی دارد؟" یکی از داغ ترین این گمانه زنی هاست.

آیفون8سفید

Iphone 8 بر اساس جدیدترین اطلاعات بنجامین گسکین، در یک مدل آئینه ای و سه رنگ دیگر تولید خواهد شد. انتظار می رود کمپانی اپل از تمامی تکنولوژی های روز دنیا در تولید این اسمارت فون استفاده کند و آیفون 8 با شارژ بی سیم، صفحه نمایشگر OLED و بدنه شیشه ای در اختیار کاربران قرار گیرد. 

فاش کننده معروف محصولات اپل بنجامین گسکین در جدیدترین توییت خود مدعی شده است آیفون 8 با مدل شیشه ای یعنی چیزی مشابه مدل‌ های قدیمی آیپاد با طراحی آینه‌ مانند روانه‌ بازار خواهد شد که احتمال می رود لبه های آن فلزی باشد، اما یک احتمال وجود دارد که گسکین نسخه جت بلک آیفون 8 را با نسخه آینه‌ ای اشتباه گرفته باشد. 

آیفون8آینه ای

اخبار مختلف حاکی از عرضه Iphone 8 در رنگهای محدودتری تنها در 4 رنگ نسبت به دیگر محصولات مشابه خود است تا خاص بودن این محصول حفظ شود، موسسه KGI افشا کننده تعداد رنگ های موجود در آیفون 8 است که این موسسه سابقه خوبی در پیش بینی محصولات اپل دارد، اما باید دید این اخبار تا چه حد موثق است، بخصوص بعد از رونمایی از آیفون 7 در رنگ قرمز که رنگی جدید بود و طرفداران بسیاری را برای به خود جلب کرد، کاربران آیفون خواهان تولید آن با رنگ آبی نیز بوده اند. 

طی ماه های اخیر تصاویر بسیاری منتسب به آیفون 8 در فضای مجازی مبادله شد که بیشتر آن ها در رنگ های مشکی و سفید بود، بنابراین اگر ادعای گسکین در مورد رنگ آینه ای درست باشد احتمال می رود دو رنگ دیگر این محصول طلایی و رُزگلد باشند.

بدون شک همه کاربران آیفون بی صبرانه منتظر رونمایی از جدیدترین پرچمدار اپل خواهند بود و همین اشتیاق بر این گمانه زنی ها و بحث ها دامن می زند.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.