امکانات جدیدترین نسخه تلگرام 4.1.1

0
دسته بندی : موبایل
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ ۱۷:۰۰
تعداد بازدید : 8161 بار

تلگرام نسخه 4.1.1 مدت کوتاهی پس از آخرین آپدیت این اپلیکیشن به بازار ارائه شد که تغییرات مفیدی در بردارد و تقریباً بیشتر باگ های نسخه 4.1 را پوشش می دهد.

تلگرام Telegram اپلیکیشن موبایلی محبوب در هر دو نسخه اندروید و IOS است که توانسته با آپدیت های فراوان و رفع نیاز مخاطبینش تا این جای کار و در این بازار داغ اپلیکیشن ها سرپا بماند. 

تقریباً می توان گفت هر ماه شاهد یک به روز رسانی از تلگرام هستیم که قابلیت های جدیدی به این اپلیکیشن محبوب اضافه می کند و یا باگ ها و مشکلات را رفع می کند، نسخه قبلی تلگرام 4.1 با قابلیت های مهمی همچون افزایش اعضای سوپر گروه ها و مدیریت سطح دسترسی ادمین ها عرضه شد. 

telegram-supergroup

مدیران گروه ها می توانند با تغییر گروه خود به سوپر گروه اعضای آن را تا 10 هزار نفر افزایش داده و نیز در صورت نیاز به پیدا کردن شخصی خاص آن را با استفاده از جستجو در قسمت اعضای گروه خود بیابند که این مسئله برای مدیران گروه ها بسیار مفید خواهد بود. 

add-admin

تلگرام قابلیت های جدید دیگری نیز به سازندگان گروه ها و کانال ها (ادمین های اصلی) داده است انها می توانند برای دیگر ادمین ها سطح دسترسی تعریف کنند تا درصورت نیاز و نبود ادمین اصلی کارها به شکل روتین انجام شود، از جمله این سطوح دسترسی اضافه کردن کاربر جدید، ویرایش نوشته‌ها، بلاک کردن اعضا، تغییر info و یا حتی اضافه کردن ادمین جدید است.

ban-user

شاید شما هم به عنوان ادمین اصلی مشکل سر و کله زدن با بعضی کاربران و شیطنت های آنان را داشته باشید و از طرفی قصد حذف وی را نیز ندارید در ورژن 4.1 تلگرام این قابلیت برای ادمین ها اصلی بوجود آمده است تا بتوانند سطح فعالیت یک عضو را محدود کنند که این محدودیت ها می تواند شامل فعال کردن حالت «فقط خواندن» (read-only) و عدم اجازه برای ارسال استیکر و یا فایل برای مدت‌ زمانی مشخص باشد.

admin-activity

 

نظارت بر روی ادمین های گروه و کانال در بین حجم زیاد پست ها و مطالب ارسالی کار بسیار دشواری است، از این رو در نسخه جدید Telegram ادمین اصلی قادر خواهد بود فعالیت های 48 ساعت گذشته دیگر ادمین ها را رویت کند که این فعالیت ها حتی شامل شامل پیام‌ هایی که از 48 ساعت قبل در سوپرگروه حذف یا ویرایش شده‌اند نیز می‌شود.

در ورژن 4.1 تلگرام به کاربران قابلیت به‌ اشتراک‌ گذاری محتویاتی از اپلیکیشن دیگری به تلگرام با اضافه کردن کامنت دلخواه و قابلیت ارسال به چندین مخاطب در نظر گرفته شده است.

proxy-telegram

در تلگرام جدید ابزاری «ضد سانسور» نیز اضافه شده که توسط آن، کاربران می‌توانند نام کاربری و کلمه عبور پراکسی خود را در بخش “Data and Storage” از منوی تنظیمات وارد کرده و بدین ترتیب، به مطالب فیلترشده دسترسی پیدا کنند.

در نسخه 4.1.1 تلگرام ویژگی های بسیاری همچون بهبود عملکرد ویژگی ها تماس صوتی به این اپلیکیشن اضافه شده است. از ذیگر تغییرات ورژن 4.1.1 Telegram می‌ توان به نمایش تمام‌ صفحه استیکرها (در نسخه iOS) و زیباتر شدن این قسمت اشاره کرد. در این نسخه جدید شاهد رفع شدن برخی باگ های امنیتی نیز هستیم.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

 

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.