اپلیکیشن توییتر با قابلیت های جدید بروزرسانی شد.

0
دسته بندی : موبایل
جمعه ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ ۱۲:۱۵
تعداد بازدید : 7991 بار

توییتر twitter جز جامع ترین و پرطرفدارترین شبکه های مجازی دنیا به حساب می آید. حال توییتر برای کاربرانی که در این شبکه دچار مزاحمت میشوند چاره ای اندیشیده است.

اپلیکیشن توییتر نسخه جدید

برای جلوگیری از این مزاحمت ها در شبکه اجتماعی twitter، شرکت توییتر اقدام به ارایه تعدای فیلتر برای دو نسخه ios و Android کرده است تا با استفده از این فیلترها کاربران بتوانند از مزاحمت ها جلوگیری کنند. اپلیکیشن توییتر با قابلیت های جدیدی از جمله توانایی کاربران در ترول یا میوت حساب های کاربری مزاحم بروزرسانی شد.

به لطف این ورژن جدید از توییتر twitter شما قادر خواهید بود تا انواع حساب های کاربری در این شبکه اجتماعی را بی صدا کنید تا محتوای آنها برای شما به نمایش در نیاید. این حساب ها به این شرح میباشند.

twitterfiltersapplication

1. حساب های کاربری که دنبال نمی کنید. 2. حساب های کاربری که جدید هستند و شما نیز آنها را دنبال نمی کنید. 3. حساب های بدون آدرس ایمیل معتبر که آنها را دنبال نمی کنید. 4. حساب هایی با عکس کاربری پیش فرض توییتر که شما آنها را دنبال نمی کنید. 5. حساب های بدون تایید شماره تلفن که شما آنها را دنبال نمی کنید. اگر چه این فیلترها جلوی توییت کردن ترول ها را نمی گیرند، اما حداقل با استفاده از آن ها می توانید مطمئن باشید که این توییت ها را مشاهده نمی کنید. گزینه های جدید ضد مزاحمت توییتر از امروز برای نسخه های iOS و اندروید اپ توییتر منتشر شده اند، اما انتشار کامل این قابلیت میان تمام کاربران شاید چند روزی به طول بینجامد.

در نظر داشته باشید که شبکه اجتماعی توییتر همچنان یکی از بهترین و شبکه های اجتماعی است که با استفاده از این فیلترها نیز کاربران میتوانند فضای امن تری را در این شبکه اجتماعی تجربه نمایند.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.