جزئیات جدید پرچمدار بعدی شیائومی

0
دسته بندی : موبایل
سه شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ ۲۳:۰۰
تعداد بازدید : 7257 بار

گزارش های غیر رسمی از پرچمدار بعدی شیائومی Xiaomi حاکی از آن است که این برند در پی استفاده از صفحه نمایش ۶ اینچی ساخت سامسونگ است.

xiaomi

شیائومی Xiaomi یک شرکت الکترونیک متعلق به بخش خصوصی است و مقر آن در پکن قرار دارد. این شرکت یکی از بزرگترین شرکت‌ های الکترونیک در زمینه طراحی، توسعه، و فروش گوشی‌های هوشمند، برنامه‌ های تلفن همراه و لوازم مصرفی الکترونیک است. از ابتدای انتشار اولین گوشی‌ های هوشمند در ماه اوت ۲۰۱۱، Xiaomi سهم بزرگی از بازار را در چین به دست آورد و آن را به طیف وسیع تری از لوازم الکترونیکی مصرفی گسترش داد.

گزارش های جدیدی در نشریه کره‌ای The Bell منتشر شده است که حاکی از تلاش سامسونگ برای افزایش ظرفیت تولید نمایشگر‌های اولد می باشد انتظارها بر این بود که این افزایش تولید برای رفع نیازهای اپل باشد اما اخباری مبتنی بر قرارداد فروش چند میلیون پنل اولد بین سامسونگ و شیائومی شنیده شد که انتظار می رود این پنل‌ ها در پرچم‌ دار ۲۰۱۸ شیائومی استفاده خواهند شد.

پرچمدار بعدی شیائومی

شیائومی درصدد عقد قرارداد با ال جی برای تولید پنل های در اندازه 5.5 اینچی بود که به دلیل  تاخیر در ساخت کارخانه‌ی جدید تولید نمایشگر ال‌ جی، امکان انعقاد قرارداد میسر نشد، قراردا جدید شیائومی با سامسونگ برای تولید پنل های در اندازه 6 اینچی خواهد بود که به طبع باعث ایجاد تغییراتی در پرچمدار بعدی شیائومی خواهد بود.

به احتمال زیاد این پنل ها از ماه دسامبر در اختیار شیائومی قرار خواهند گرفت که در تولید پرچمدار بعدی این کمپانی که گویا قرار است Mi 7 باشد به کار گرفته می شود. Mi 7 با اسم رمز «شیرون» شناخته می‌ شود و بنا بر گزارش‌ های غیر رسمی، دارای یک صفحه ‌نمایش ۶ اینچی خواهد بود.

با توجه به تناقضات فوق، احتمالا برخی از این گزارش‌ های غیر رسمی صحیح نیستند. همچنین این احتمال وجود دارد که پنل‌ های ۶ اینچی ساخت سامسونگ در گوشی آینده‌ی سری Redmi شیائومی مورد استفاده قرار گیرند. همچنین، جانشین آینده‌ی Mi Mix نیز می‌ تواند کاندیدای دیگری برای استفاده از این پنل‌ ها باشد.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

 

 

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.