خواندن احساسات توسط اپلیکیشن

0
دسته بندی : تکنولوژی
یکشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ ۲۰:۰۰
تعداد بازدید : 1912 بار

قابلیت خوانش احساسات افراد براساس چهره با اپلیکیشن جدیدی که ساخت روسیه است ممکن شد از این پس میتوانید از این اپلیکیشن استفاده های بسیار مناسبی بکنید.

خواندن احساسات توسط اپلیکیشن

فهمیدن احساسات انسان ها همیشه کار سخت و پیچیده ای بوده است که مشکلات بسیاری برای افراد ایجاد می کند این بار تکنولوژی به کمک خوانش احساسات شما می آید.

طبق برخی گزارش های ارائه شده از جانب مقامات مسکو بیش ار 100 هزار دوربین مداربسته به این اپلیکیشن مجهز شده اند. بنا بر گزارش ماشابل NTechLab یک شرکت روسی اپلیکیشن Find Face را در سال گذشته به بازار عرضه کرد که امکان ردیابی افراد در اپلیکیشن VKontakte (معادل روسی توییتر) را بر اساس پروفایل افراد داشت و جنجال های زیادی را برانگیخت چرا که به حریم خصوصی افراد نفوذ می کرد با این وجود نسخه جدید این اپلیکیشن ارائه شده و علاوه بر شناسایی چهره، سن و جنسیت افراد قادر به خواندن احساسات آن ها نیز می باشد.

خوانش احساسات با اپلیکیشن

شبکه عصبی مصنوعی اپلیکیشن Find Face با پردازش قسمتی از تصویر چهره  قادر است آن را تجزیه و تحلیل کند و 160 نقطه از چهره را هدف گیرد و این شرکت روسی مدعی است به دلیل سرعت پردازش بالای این برنامه قادر است تا در کسری از ثانیه میلیارد ها صورت را جستحو کند و بخاطر همین ویژگی برای مبارزه با جرایم می توان از آن بهره برد.

مدیر ارشد اجرایی این شرکت روسی به نام ایوانف اظهار کرد که در آزمایشگاه می توانند احساسات را به سیستم اپلیکیشن Find Face خود آموزش دهند، درست همانند آموزش احساسات به یک کودک این برنامه قادر است احساسات افراد را از روی چهره تشخیص دهد.

به نظر می رسد Find Face با قدرت آنالیز چهره به صورت حرفه ای قادر خواهد بود برای مبارزه هر جه بیشتر با جرایم و شناسایی مجرمین در کمتر زمان ممکن و دستگیری آن ها سهم بالایی در اجرای عدالت داشته باشد.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.