نارضایتی مدیرتلگرام از حالت روح

0
دسته بندی : موبایل
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ ۰۹:۰۰
تعداد بازدید : 8242 بار

مدیرعامل تلگرام Telegram نارضایتی خود را از وضعیت روح در نسخه های غیررسمی تلگرام اعلام کرد.

حالت روح موبوگرام

تلگرام Telegram پیام رسان محبوب این روزهای ایرانی ها نسخه های غیررسمی بسیاری در بازار برای نصب و اجرا دارد که تقریبا بخاطر وجود امکانات خاص با استقبال بسیاری نیز روبرو شده اند.

پاول دروف در اظهارات خود بیان کرد که این ویژگی باید از تمامی نسخه های موجود غیررسمی از جمله موبوگرام Mobogram حذف شود و وی در پاسخ به یک کاربر ایرانی درمورد حالت روح در نسخه های غیررسمی و قوانین برای این قبیل نسخه ها درحساب رسمی توییتر خود واکنش نشان داد و در مورد حالت روح در موبوگرام و اپل گراف و تلگراف افزود که این ویژگی به خاطر نقض حریم خصوصی افراد و عملکرد باید از موبوگرام و تمامی نسخه های غیررسمی آن حذف شود .

وی در ادامه بیان کرد که به زودی قوانین مربوط به این نسخه های غیررسمی بطور شفاف اعلام خواهد شد و درصورت سرپیچی از این قوانین چاره ای جز پیگیری و واکنش برای حفظ حریم خصوصی کاربران نخواهد بود.

حالت روح موبوگرام

تیم موبوگرام Mobogram نیزدر پاسخ به اظهارات پاول دروف مدیرعامل تلگرام Telegram اعلام کردند که موبوگرام تابع تمامی قواعد وضع شده از سوی تلگرام خواهد بود و در صورت وضع چنین قانونی مبنی برحذف حالت روح، ازپیام رسان مویوگرام نیز این حالت خذف خواهد شد و این تیم کاملا از قوانین آن تبعیت خواهند کرد در ادامه گروه پیام رسان موبوگرام از مدیرعامل تلگرام درخواست کرد که نسخه پیام رسان موبوگرام را بررسی کنند و درصورت وجود کوچک ترین مشکل امنیتی آن را مسدود و از دسترس خارج کنند.

قابلیت های بسیاری در نسخه های غیررسمی تلگرام وجود دارند که به وسیله آن ها می توان به صورت مخفیانه کارهایی انجام داد که به صورت واضح نقض حریم خصوصی افراد می باشند.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

 

 

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.