نکاتی در مورد پرپشت کردن ابروها

0
دسته بندی : علمی
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ ۱۱:۴۵
تعداد بازدید : 2724 بار

همه ما دوست داریم ابروهای پرپشت و خوش حالتی داشته باشیم ولی برای این که ابروهایمان خوش فرم شوند باید نکاتی را درمورد آن ها بدانیم .kiss

نکاتی در موردپرپشت کردن ابروها

همیشه در اولین برخورد صورت و زیبای آن به چشم طرف مقابل می آید از جمل عوامل زیبایی صورت چشم ها و ابروها هستند. بعضی از افراد ابروهای خوش حالتی دارند ولی برای این که ابروهایشان این حالت خود را حفظ کنند باید از آن ها مراقبت کنند.

ازابتدا بسیاری از ابروها کم پشت و نامتقارن نبوده اند و بدلیل عدم مراقبت در شکل دادن و نگهداری به این صورت درآمده اند. بهتر است از مد پیروی نکنیم چراکه گاهی ابروهای باریک و نازک مد می شود و برای همراهی با مد ناچار می شویم بسیاری از موهای ابرو را برداریم که ممکن است با تکرار این عمل بطور مداوم دیگر به شکل اول رویش پیدا نکنند.

همچنین بهتر است برای پرپشت کردن ابروها موهای ابرو را از ریشه جدا نکنیم و بیشتر از قیچی در مرتب کردن و شکل دادن به ابروهای خود استفاده کنیم زیرا استفاده مکرر از بند و موم باعث می شود ابروها از ریشه کنده شوند درحالی که با قیچی یا تیغ ابرو ریشه مو آسیب نمی بیند و مجددا رشد می کند.

از دیگر نکات حائز اهمیت در پرپشت نگه داشتن ابرو ها، برای پرکردن جاهای خالی در ابروهایتان بهتر است از سایه ابرو استفاده کنید و به استفاده مکرر از مدادهای روغنی عادت نکمید چراکه سبب ریزش بیشتر موهای ابرو می شود.

موها نسبت به مواد موجود در ترکیبات آرایشی ممکن است حساس باشند مثلا اگر در ترکیبات مواد آرایشی که به ابرو می زنید ممکن است فلزاتی مانند جیوه یا مواد سربی بکار رفته باشد که ابروها به آن حساسیت نشان دهند و ریزش پیدا کنند.

هر گونه تغییراتی که در بدن اتفاق می افتد مثل کاهش یا افزایش میزان هورمون ها از جمله هورمون استروژن یا کمبود برخی از ویتامین ها مثل ویتامین D و فقرآهن درمیزان و کیفیت رشد ابرو هایتان تاثیر بسزایی خواهد داشت.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.