چگونه صفحه ی گوشی خود را تمیز کنید؟

0
دسته بندی : موبایل
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ ۱۱:۰۰
تعداد بازدید : 6902 بار

کثیف بودن صفحه ی موبایل هنگامی که صفحه ی آن خاموش باشد بیشتر نمایان می شود و به محض این که احساس کنیم صفحه آن کدر شده سعی می کنیم آن را برطرف کنیم.

چگونه صفحه ی گوشی خود را تمیز کنید؟

چگونه صفحه ی گوشی خود را تمیز کنید؟ سوالی که همه دارندگان گوشی های هوشمند از خود می پرسند، هنگامی که قفل گوشی شما حالت رسم الگو یا Pattern باشد یا وقتی یک بازی را به طور مداوم بازی می کنید اثر انگشت شما بر روی صفحه موبایل می افتد.

بهتر است با لباس خود که دم دست ترین پارچه است اقدام به تمیزی صفحه ی موبایل یا تبلت خود نکنید و برای این کار از دستمال های مخصوص که در جعبه ی عینک هم یافت می شود استفاده کنید البته اگرچنین دستمالی هنگام خرید موبایل همراه آن نباشد و گرنه همان دستمال  که به پارچه میکروفایبر معروف است برای تمیز کردن صفحه ی ال سی دی ها هم بکار می رود مناسب است.

چگونه صفحه ی گوشی خود را تمیز کنید؟

بهتر از قبل از اقدام به تمیز کردن گوشی خود را خاموش کنید. به آرامی با پارچه مخصوص با حرکات آرام روی صفحه گوشی بکشید و اگر لازم است خیلی کم آن را مرطوب کنید. روی صفحه هنگام تمیز کردن فشار نیاورید و اگر بیش از حد صفحه خیس شد در هوای آزاد آن را قراردهید تا خشک شود.

از ژل الکل نیز می توانید برای تمیزی بیشتر و ازبین بردن میکروب ها استفاده کنید. این ژل بعنوان ژل ضدعفونی کننده دست شناخته می شود.

مقدار کمی از این ژل را روی دستمال کاغذی بریزید و با دستمال کاغذی روی صفحه موبایل خود بکشید و در پایان از پارچه میکروفایبر استفاده کنید که جای دستمال کاغذی را بطور کامل پاک کند.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.