اشتباهات متداول آرایشی

5
دسته بندی : علمی
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : 1762 بار

برای این که آرایشی که می کنیم خوب جلوه کند و ما را زیباتر نشان دهد باید اشتباهات متداول آرایشی را بشناسیم و آن ها را برطرف کنیم.

اشتباهات متداول آرایشی

در انتخاب رنگ کرم پودر خود دقت لازم را داشته باشید رنگ مناسب رنگی است که خیلی با رنگ طبیعی پوست شما فرقی نداشته باشد، نباید رنگ آن طوری باشد که در جمع خیلی غیر طبیعی جلوه کند. برای انتخاب درست شما باید کمی از کرم پودر را در امتداد خط چانه مالیده و خوب پخش کنید و نتیجه را در آینه و در روشنایی طبیعی ببینید.

بهتر است از رنگ هایی که تن قرمزی دارند به عنوان رنگ سایه چشم استفاده نکنید و بیشتر از رنگ های بژ و طلایی برای سایه استفاده کنید، سایه ها برای استفاده روزانه بسیار سودمند هستند و شما می توانید با استفاده از آنها به راحتی چشم خود را شکیل کنید البته برای یک آرایش ایده آل شما باید رنگ مناسب را انتخاب کنید.

یکی دیگر از اشتباهات متداول آرایشی کشیدن خط لب از مد افتاده است و اصلا خطی که بر دور لب برجای میگذارد جالب نیست بهتر است ابتدا رژ لب خود را بزنید سپس خط لب یک درجه تیره تر را انتخاب کنید و در نهایت آن را با برس پخش کنید تا خطوط آن محو شود.

اشتباهات متداول آرایشی

برای استفاده از ریمل سعی نکنید مژه های عجیب و غریب برای خودتان درست کنید و به زدن ریمل در حدی معمولی و فر دادن موژه های خود اکتفا کنید.

از برق لب به اندازه استفاده کنید و تنها یک بار استفده از آن به لب های شما جلوه خوبی دهد اگر چند بار استفاده کنید لب ها را خیلی حجیم و مصنوعی نشان میدهد که مطلوب نمی باشد.

ابرو باید مرتب بوده و شکل مشخصی داشته باشد، اگرچه برخی زنان آن را بسیار پررنگ می کنند، نقاشی شده مثل کاریکاتور! رسم بی دقت یک ابروی مشخص با یک مداد ابرو کاریست که یا از روی عجله انجام میشود و یا از روی بی حوصلگی!
اگر شما تاکنون با این اشتباهات متداول آرایشی مواجه نشده اید پس شما آرایش خوبی دارید. اما اگر برخی از این ویژگی ها برای شما آشنا هستند وسوسه خود را کنترل کرده و سعی کنید تا حرفه ای آرایش کنید.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

 

دیدگاه کاربران

میلاد چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ ۲۱:۱۴

عالی بود

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.