لیمو سبز و عسل

0
دسته بندی : گزارش ویژه
جمعه ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ ۲۳:۰۰
تعداد بازدید : 2436 بار

در سنین مختلف استفاده از این معجون در صورتی که تبدیل به عادت شود معجزه می کند. به دلیل خواص زیاد لیمو سبز و عسل می توان از این معجون برای پسشگیری از بیماری های مختلف از جمله سرماخوردگی استفاده کرد.

لیمو سبز و عسل

طرز تهیه معجون معجزه گر لیمو سبز و عسل : آب را بجوشانید و سپس به اندازه یک فنجان کنار بگذارید ولرم شود. آب نصف لیموترش و یک قاشق بزرگ عسل به آن بیفزایید. توجه داشته باشید که بهتر است لیموترش به شیوه ارگانیک کشت شده باشد و عسل نیز اصل باشد. در صورتی که عجله دارید می توانید کمی آب سرد به آن اضافه کنید تا زودتر خنک شود. این معجون را ناشتا بنوشید.

تقویت انرژی بدن و ایجاد نشاط صبحگاه

اغلب افراد هنگام برخواستن از خواب صبحگاهی بی حوصله و کج خلق هستندف نوشیدن مخلوط آب گرم عسل و لیمو باعث ایجاد احساس شادابی و سرحالی در صبح میشود، عسل یک منبع عالی انرژی است که انرژی ان از روی سطح زبان شروع به جذب شدن در خون میگردد، آب با فراهم کردن خون تازه برای مغز باعث پاکسازی فکر و روان میشود و لیمو باعث فعالسازی سیستم هاضمه و دفع سموم و عملکرد بهتر ان میشود. از طرفی عصاره لیمو خود داری خاصیت ارامبخشی است و باعث ایجاد نشاط صبحگاهی در شما میشود.

لیمو سبز و عسل

تسریع کردن فرایند کاهش وزن

آب ولرم به همراه عسل و لیمو باعث ایجاد حالت بازی (آلکالین) در معده میشود که به کاهش وزن کمک میکند در کنار تمیز سازی معده آب لیموی موجود در این مخلوط کمک شایانی به کاهش وزن شما میکند، بدین صورت که وجود نوعی فیبر به نام پکتین در لیمو باعث میشود شما احساس سیری و پری معده کنید و کم تر بخورید.

عمل هضم را بهبود می بخشد

ترکیبی از آب ولرم، لیمو و عسل سیستم هاضمه بدن را تقویت می کند. علاوه بر آن لیمو کبد را برای تولید صفرای بیشتر تحریک می کند، لیمو با افزودن اسید اضافه به سیستم گوارشی کمک می کند و در دفع سموم از بدن نیز مفید است. عسل به عنوان یک ضد باکتری عمل می کند و هر نوع عفونت موجود در بدن را از بین می برد و به تولید مخاط روده ای که سموم را از بدن دفع می کند کمک می کند.

لیمو سبز و عسل

باعث صافی پوست می شود

لیمو، خون را تمیز و در تولید سلول های جدید به بدن کمک می کند. آب و عسل به طور ویژه، قدرت بازسازی پوست را افزایش می دهد و در تقویت کلاژن موثر است. پس اگر پوستی شاداب می خواهید هر روز ناشتا از این مخلوط استفاده کنید.

لیمو سبز و عسل

سلامت دهان را بهبود می بخشد

طبیعت اسیدی لیموی ترکیب شده با عسل و آب به طور آنی بوی بد دهان را از بین می برد.

لیمو دهان را تمیز می کند و غدد بزاقی را فعال می سازد و باکتری های مضر را از بین می برد. با افزودن آن به عسل و آب، باکتری و ذرات غذا را که اغلب در دهان و گلو باقی می ماند، می شوید. علت دیگر بوی بد دهان ایجاد لایه سفید روی زبان است. (که اغلب حاوی باکتری و ماده غذایی در حال فاسد شدن است) این مخلوط به طور موثر آن لایه را از بین می برد در نتیجه بوی نامطبوع دهان رفع می شود.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

 

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.