با گوگل کروم سایت ها را بی صدا کنید!

0
دسته بندی : تکنولوژی
یکشنبه ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ ۱۵:۰۰
تعداد بازدید : 2200 بار

مرورگر گوگل کروم جز محبوب ترین مرورگرهای حال حاضر می باشد که برای ماندن در عرصه رقابت دست به ابتکاری جدید زده است با گوگل کروم سایت ها را بی صدا کنید.

با گوگل کروم سایت ها را بی صدا کنید!

گوگل کروم Google Chrome مرورگر وابسته به سایت اول دنیا گوگل می باشد. با توجه به خیل عظیم مرورگرهای موجود گوگل درصدد برآمده امکان حذف صدا (سایلنت) را به مرورگر خود اضافه کند.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به سایتی سر بزنید و ببینید بدون اجازه شما ویدئویی با سرعت دانلود شده و با شنیدن صدای آن ناغافل از حال خود بیرو بیایید، فرانسیس بوفورت در خبری که به تازگی در گوگل پلاس منتشر کرده است اعلام کرده تیم توسعه‌دهنده‌ی مرورگر کروم هم‌اکنون در حال انجام تست‌های مختلف روی قابلیت جدید گوگل کروم برای بی صدا کردن سایت ها هستند.

هنگامی که یک وب‌ سایت در مرورگر کروم باز کنید، این امکان در اختیار شما است تا برخی تنظیمات را با کلیک روی آیکون سمت چپ آدرس وب‌سایت، به‌دلخواه خود تغییر دهید. با کلیک روی منوی مورد اشاره، یک جعبه‌ی کشویی بازخواهد شد. در این منو کاربران می‌توانند گزینه‌های مختلفی مثل مجاز یا بلاک کردن پنجره‌های پاپ‌آپ، دسترسی به میکروفون و مواردی از این قبیل را برای وب‌سایت مورد نظر خود تنظیم کنند.

با گوگل کروم سایت ها را بی صدا کنید!

پس از اینکه این قابلیت به‌طور نهایی به مرورگر نامبرده اضافه شود، احتمالا در منوی اطلاعات مربوط به صفحه که در بالا به آن اشاره کردیم، یک گزینه برای صدا در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت. با کلیک روی این گزینه و انتخاب Mute the page، می‌تواند جلوی پخش هر نوع صدایی را در وب‌سایت‌ مورد نظر گرفت.

این تغییر می تواند بسیار مفید یاشد این ویژگی جدید هم‌اکنون برای تمام افرادی که از نسخه‌ی  کروم کاناری استفاده می‌کنند در دسترس قرار گرفته است.

حال باید منتظر بود و دید این تغییر و ویژگی جدید تا چه اندازه می تواند کاربردی باشد و کاربران راضی کند.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.