پیگیری در برقراری مجدد تماس تلگرام

0
دسته بندی : گزارش ویژه
جمعه ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ ۲۰:۰۰
تعداد بازدید : 2447 بار

تنها یک روز بعد از اینکه اعلام شد کاربران تلگرام در ایران می‌توانند از امکان تماس صوتی آن نیز استفاده کنند، مدیرعامل تلگرام در توئیتی گفت که این امکان در ایران فیلتر شده است.

 

پیگیری در برقراری مجدد تماس تلگرام

بنابراین درپی مطالبات مردم در برقراری مجدد قابلیت تلگرام برای تماس وزیر ارتباطات آذری جهرمی از پیگیری این موضوع برای کاربران ایرانی تلگرام خبر داد.

به گزارش خبرگذاری فارس، وزیر ارتباطات گفت: به‌ عنوان مطالبه مردم مذاکرات مجددی با دستگاه قضایی برای برقراری تماس صوتی تلگرام انجام می‌دهیم تا ببینیم می‌توانیم این امکان در اختیار مردم باشد یا خیر.

محمد جواد آذری جهرمی درباره برقراری مجدد تماس صوتی تلگرام و اقدامات این وزارت‌خانه در این راستا، اظهار داشت: اگر از دیدگاه حقوق مصرف‌ کننده نگاه کنیم در حال‌ حاضر برنامه‎‌ های بسیاری با امکانات برقراری تماس صوتی وجود دارد، دلیل انسداد تماس صوتی تلگرام به موضوعاتی که از سوی دستگاه قضایی اعلام شد بر می‌ گردد و این دستور به شرکت‌ های ارائه کننده خدمات داده شده است.

پیگیری در برقراری مجدد تماس تلگرام

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: مرجع قضایی تصمیم گرفته و اینکه آیا خود مرجع قضایی این موضوع را برطرف می‌کند یا خیر موضوع دیگری است، اما از این جهت که چنین امکاناتی برای مردم کشور فراهم باشد یا خیر باید گفت که چنین امکانی در حال حاضر وجود دارد.
آذری جهرمی در ادامه بیان کرد که خواسته های مردم از این وزارت خانه بالاست و باید با انرژی زیادی آن ها را پیگیری کنیم البته ابعاد مختلف هر موضوعی باید مورد بررسی قرارگیرد.

بخش وسیعی از کاربران تلگرام Telegram مربوط به ایران می باشند از این رو خواسته های کاربران ایرانی باید برای تیم تلگرام بسیار مهم باشد. این اپلیکیشن این روزها تبدیل به یک پیام رسان حرفه ای برای کاربران ایرانی شده که جای اپلیکیشن های مشابه را گرفته است.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.