تغییرات اینترنت در راه غیرحجمی شدن

0
دسته بندی : گزارش ویژه
پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ ۱۸:۰۰
تعداد بازدید : 2048 بار

به زودی اینترنت ثابت به صورت غیر حجمی با اصطلاح نظام تعرفه گذاری اینترنت ارائه می‌شود که به نفع مصرف کنندگان است. این وعده درحالی داده میشود که اینترنت ثابت کشور بصورت حجمی ارائه می گردد که هزینه های زیادی به کاربران ایرانی تحمیل می کند.

تغییرات اینترنت در راه غیرحجمی شدن

به گزارش رسانه کلیک؛ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمد جواد آذری جهرمی در حاشیه مرسم ادای احترام به بنیان‌ گذار انقلاب اسلامی در حرم مطهر امام خمینی با اشاره به انتشار شایعاتی مبنی بر افزایش قیمت اینترنت موبایل گفت: قیمت اینترنت موبایل افزایش پیدا نمی‌ کند و تمامی اخبار در این رابطه تکذیب می‌‍شود.

تغییرات اینترنت در راه غیرحجمی شدن است، وزیر ارتباطات با بیان اینکه ارائه اینترنت ثابت به صورت حجمی متوقف می‌شود، عنوان کرد: به زودی اینترنت ثابت به صورت غیر حجمی با اصطلاح نظام تعرفه گذاری اینترنت ارائه می‌ شود که به نفع مصرف کنندگان است.

جهرمی ادامه داد: قیمت اینترنت موبایل در کشور مقرون به صرفه است و ایران در رتبه ۱۰ دنیا قرار دارد اما شرایط تعرفه گذاری اینترنت ثابت مطلوب نیست و باعث شده تا ایران در تعرفه اینترنت ثابت و مصارف خانگی رتبه ۹۰ دنیا را داشته باشد.

تغییرات اینترنت در راه غیرحجمی شدن

وی افزود: شرکت‌های ارائه دهنده خدمات اینترنتی نباید به منافع کوتاه مدت فکر کنند و باید از طریق قیمت مقرون به صرفه در ارائه اینترنت ثابت غیر حجمی بتوانند مشتریان بیشتری جذب کنند که در نهایت سودآوری بیشتری برای این شرکت‌ ها در پی دارد. همچنین ما مطمئن هستیم که مردم به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در راه رسیدن به اینترنت ثابت مطلوب کمک می‌کنند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پایان تصریح کرد: تلاش و دستور کار اصلی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ارائه اینترنت ثابت غیر حجمی و مصارف خانگی و حذف مدل فروش اینترنت حجمی برای اینترنت ثابت است که در ۱۰۰ روز اول دولت دوازدهم نهایی می‌شود.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.