لیمو سبز و آرامش اعصاب

0
دسته بندی : گزارش ویژه
سه شنبه ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ ۱۵:۰۰
تعداد بازدید : 2526 بار

همان طور که در اخبار لیموسبزی قبل اشاره کردیم لیموترش حاوی ویتامین C است و باعث تقویت دستگاه ایمنی بدن، سفیدی دندان ها، بهبودی گوارش، سم زدایی بدن و غیره می  شود.

لیمو سبز و آرامش اعصاب

لیموسبز از جمله مرکبات بسیار پر خاصیت می باشد که در آشپزی، درمان، موارد صنعتی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. در چندیدن مقاله متفاوت موجود در بخش وبلاگ از خواص متفاوت لیموسبز صحبت کردیم این بار قصد داریم خواص این میوه ترش مزه را در آرامش اعصاب شما بیان کنیم.

مطالعات صورت گرفته نشان می دهد که لیمو سبز نشان می دهد این میوه ترش مزه باعث کاهش استرس در بین مصرف کنندگانش می شود. این میوه سبز ترش مزه چه به شکل میوه تازه مصرف شوند و چه به صورت شمع های معطر استرس و نگرانی را در بدن کم می کنند و در واقع لیمو ترش یک ضد استرس قوی می باشد.

محققان به مدت 10 دقیقه از یک گروه شرکت کننده خواستند که نارنج ژاپنی بو کنند، نتایج حاصل شده حاکی از آن بود که کاهش چشمگیری در در اختلالات افسردگی، فشارهای روحی، نگرانی، استرس، خستگی و عصبانیت در شرکت کننده ها ایجاد شد.

لیمو سبز و آرامش اعصاب

بنابراین توصیه می شود به هنگام بروز هریک از حالت های فوق به جای مصرف زاناکس به مصرف این مرکبات روی آورید.

کمی گریپ فروت بخورید یا آب لیمو سبز بنوشید یا عصاره های روغنی آن را در فضای خانه خود اسپری کنید به این ترتیب از عوارض استفاده از زاناکس دور می شوید.

توجه داشته باشید این مطلب برای افرادی مفید خواهد بود که به طور خودسرانه دست به مصرف جنین قرص هایی می زنند ولی در صورت تجویز پزشک دستور وی ارجحیت خواهد داشت.

می توانید برای پی بردن به دیگر خواص این میوه ترش مزه به قسمت آرشیو وبلاگ لیموسبز سر بزنید.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

 

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.