استارت آپ با گوگل

0
دسته بندی : اینترنت
سه شنبه ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : 1695 بار

گوگل Google از سال 2011 از استارت آپ های گوناگونی حمایت کرده است و طبق امار ارائه شده در این کسب و کار ها موفق عمل کرده است.

استارت آپ  با گوگل

گوگل اخیرا سایت تازه ای را با نام  startup with Google استارت آپ  با گوگل ایجاد کرده است که این سایت به استارت آپ های مختلف کمک می کند.

گوگل در این سایت از برنامه ها و ابزار ها و خدمات خود استفاده کرده است تا شرکت ها بتوانند از آن بهره مند شوند البته خود گوگل از این سایت برای نمایش پروژه هایش استفاده می کند.

مثلا Android Studio, Analytic, Google Hire, Google Map  و بسیاری خدمات و اطلاعات و آموزش های دیگر از جمله خدماتی هستند که گوگل به صورت متمرکز در اختیار کسب و کارهای نو پا قرار داده است. 

استارت آپ  با گوگل

این سایت جدید شامل قسمتیبا عنوان تمرین ها می باشد که در آن بخش هایی به منظور استخدام افراد، جذب سرمایه، طراحی های جدید محصولات، نحوه ی رهبری تیم ها وغیره تعبیه شده است که همه ی این موارد موردنیاز برای یک استارت آپ startup می باشند.

گوگل Google  بیان کرده است که استارت آپ هایی که آن ها را حمایت کرده حدود 3.9 میلیارد دلار درآمدزایی داشته اند و موفق شده تا حدود 40 هزار شغل ایجاد کند.

برای بازدید و استفاده از گوگل استارت آپ معتبر و جامع و به منظور راه اندازی کسب و کار جدید و استارت آپ و استفاده از ابزارهای قدرتمند و آموزش های استاندارد گوگل به سایت startup google مراجعه نمایید.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.